חברתי
כמה טוב שבאתם הביתה
"à la guerre comme à la guerre" - במלחמה כמו במלחמה,
זאת ועוד...
כשנגמרות המילים
והדמעות מסרבות לרדת
או זולגות וממאנות לחדול
זאת ועוד...
פיטורין
בתור משהי שאיננה שכירה כבר שנים רבות חוויית הפיטורין אמורה היתה להיות זרה לי. איך אפשר להיות מפוטרת כשאינך שכירה? או, זהו, שכן. מסתבר שהאפשרות לגרום ללקוחה תחושת פיטורין קיימת גם במרחב העסקי הציבורי.
זאת ועוד...
פוליטי
WASTE - בזבוז, אשפה, שממה
עבודת האמנות של  Eisa Baddour הקפריסאי מצליחה להכיל את שלושת המובנים של המילה Waste ולהעביר מסר המתיחס לתופעת הפליטים המנסים לחצות את הים התכון כבר משנת 1970, בנסיון נואש לבנות לעצמם חיים חדשים, ומוצאים עצמם מושלכים, כאותם גזרי עץ אסופים, אל החוף.
זאת ועוד...
שמריהו לוין 7, אורח מפתיע
רגע לפני חגיגות השנתיים לבית החיפאי אני מרגישה שסגרתי מעגל עם החזון שלי, עם המחשבות שהתחילו את מסע העיצוב של הבית ולא חשבתי ששרדו בתוצאה הסופית. יש משהו מצמרר כשמישהו קורא בנשמתך כמו בספר פתוח, יש משהו מסעיר כשהמישהו הזה נמצא, לכאורה, מהצד השני של מתרס חיינו המפורזים בארץ הזאת.


זאת ועוד...
שעת חסד
תגידי, בושרה מזאריב שאלה אותי, למדת צילום? לא! עניתי והוספתי בחיוך, אחי למד. רק בבית, כשעברתי על התמונות, ממיינת, מתקנת, חותכת... הבנתי:
זאת ועוד...
אחר
מה נשתנה? מה לא?!
כשאנו עורכים סדר בביתנו, אני מנסה לבחור לערב החג נושא מוביל, סוג של תמה מרכזית. רעיון שאימצתי כשלמדתי אי אז לפני עשור ב"תהודה", תכנית שהייתה בית מדרש יהודי-חברתי.

אנחנו, החילונים, המקיימים את מצוות "ליל הסדר", טובעים בשלל החומרים שההגדה מביאה ובשפתה המורכבת. תמה מרכזית עוזרת במיון אותם חלקים שיוקראו ובעיקר מאפשרת לשחרר את אלו שאפשר הפעם לעבור את החג בלעדייהם. 
והשנה?
זאת ועוד...
נטע והילדה שבי
לקום לנצחון של נטע ברזילי מרגש אותי עד דמעות, ולא כביטוי. הביצוע אתמול היה מעולה. בתוך השיממון והצפוי באה בחורה צעירה שהזכירה לי את כל השנים בהם הרגשתי "שמנה",
זאת ועוד...
נטע זר או פרח בר?
אוהבת אותה! מהרגע הראשון שעיני נעצרה על המסך שהיה מלא בנוכחותה הפורצת הבנתי שיש פה אשה צעירה שהולכת עם האמת שלה, עם התשוקות והאהבות שלה. אשה צעירה שלא מפחדת ממה יגידו ואיך תתפס ובעיקר מוכשרתתת באופן בלתי סביר בעליל. זו לא חייבת להיות המוסיקה שאני אוהבת וגם לא סגנון הלבוש [למרות שחלק מתכשיטי הקליפ הם של ידידי האהוב גיא גיל] ונכון שהשיר באנגלית, אבל נטע עושה פה מה שהיא יודעת לעשות בכל הרבדים שקליפ מוזיקלי מציג: היא שרה, היא מנגנת [לופר? וואט דה פאק איז לופר??], היא רוקדת, היא מארחת נשים צעירות ומוכשרות [כולל הרקדנית הנפלאה מהראליטי המקביל] והיא סקסית וחצופה וממזרתה ובוטה ועדינה וחזקה ושברירית ואף אחד, באמת אף אחד לא יקרא לה "בובה"!
שאפו נטע! ובהצלחה!!!
זאת ועוד...