חברתי
זמן
אֵיךְ עוֹבֵר הַזְּמַן
כְּשֶׁחָשַׁבְתְּ שֶׁיְּחַלְּצוּ אוֹתָךְ מִזְּמַן
וְהַיָּמִים וְהַיָּמִים וְהַיָּמִים
וֶאֱלוֹהִים אַדִּירִים... כַּמָּה זְמַן!

זאת ועוד...
מקלחת
הִתְפַּשְּׁטוּת יְעִילָה, נֶחֱרֶצֶת, 
סֵדֶר קָבוּעַ, הַיָּדַיִם בְּאוֹטוֹמָט, יוֹדְעוֹת אֶת הַמַּסְלוּל
וְהַמַּחֲשָׁבוֹת מְרַחֲפוֹת לִמְחוֹזוֹת אֲחֵרִים -
זאת ועוד...
גני ילדים בבית מלון ?! - עיצוב משנה מציאות
תראו איזה יופי - 
פרויקט עיצוב והקמת גני ילדים בבתי מלון בטבריה לטובת מפוני הצפון שכבר חודשיים זהו ביתם.
זאת ועוד...
פוליטי
WASTE - בזבוז, אשפה, שממה
עבודת האמנות של  Eisa Baddour הקפריסאי מצליחה להכיל את שלושת המובנים של המילה Waste ולהעביר מסר המתיחס לתופעת הפליטים המנסים לחצות את הים התכון כבר משנת 1970, בנסיון נואש לבנות לעצמם חיים חדשים, ומוצאים עצמם מושלכים, כאותם גזרי עץ אסופים, אל החוף.
זאת ועוד...
שמריהו לוין 7, אורח מפתיע
רגע לפני חגיגות השנתיים לבית החיפאי אני מרגישה שסגרתי מעגל עם החזון שלי, עם המחשבות שהתחילו את מסע העיצוב של הבית ולא חשבתי ששרדו בתוצאה הסופית. יש משהו מצמרר כשמישהו קורא בנשמתך כמו בספר פתוח, יש משהו מסעיר כשהמישהו הזה נמצא, לכאורה, מהצד השני של מתרס חיינו המפורזים בארץ הזאת.


זאת ועוד...
שעת חסד
תגידי, בושרה מזאריב שאלה אותי, למדת צילום? לא! עניתי והוספתי בחיוך, אחי למד. רק בבית, כשעברתי על התמונות, ממיינת, מתקנת, חותכת... הבנתי:
זאת ועוד...
אחר
מה נשתנה? מה לא?!
כשאנו עורכים סדר בביתנו, אני מנסה לבחור לערב החג נושא מוביל, סוג של תמה מרכזית. רעיון שאימצתי כשלמדתי אי אז לפני עשור ב"תהודה", תכנית שהייתה בית מדרש יהודי-חברתי.

אנחנו, החילונים, המקיימים את מצוות "ליל הסדר", טובעים בשלל החומרים שההגדה מביאה ובשפתה המורכבת. תמה מרכזית עוזרת במיון אותם חלקים שיוקראו ובעיקר מאפשרת לשחרר את אלו שאפשר הפעם לעבור את החג בלעדייהם. 
והשנה?
זאת ועוד...
נטע והילדה שבי
לקום לנצחון של נטע ברזילי מרגש אותי עד דמעות, ולא כביטוי. הביצוע אתמול היה מעולה. בתוך השיממון והצפוי באה בחורה צעירה שהזכירה לי את כל השנים בהם הרגשתי "שמנה",
זאת ועוד...
נטע זר או פרח בר?
אוהבת אותה! מהרגע הראשון שעיני נעצרה על המסך שהיה מלא בנוכחותה הפורצת הבנתי שיש פה אשה צעירה שהולכת עם האמת שלה, עם התשוקות והאהבות שלה. אשה צעירה שלא מפחדת ממה יגידו ואיך תתפס ובעיקר מוכשרתתת באופן בלתי סביר בעליל. זו לא חייבת להיות המוסיקה שאני אוהבת וגם לא סגנון הלבוש [למרות שחלק מתכשיטי הקליפ הם של ידידי האהוב גיא גיל] ונכון שהשיר באנגלית, אבל נטע עושה פה מה שהיא יודעת לעשות בכל הרבדים שקליפ מוזיקלי מציג: היא שרה, היא מנגנת [לופר? וואט דה פאק איז לופר??], היא רוקדת, היא מארחת נשים צעירות ומוכשרות [כולל הרקדנית הנפלאה מהראליטי המקביל] והיא סקסית וחצופה וממזרתה ובוטה ועדינה וחזקה ושברירית ואף אחד, באמת אף אחד לא יקרא לה "בובה"!
שאפו נטע! ובהצלחה!!!
זאת ועוד...