טלגרמות

הגיע לך רשומה/פוסט, מאמר, ברכה או פרסום מהאתר ואהבת?
רוצה להיות חלק קבוע מרשימת התפוצה??
שמחת אותי!

Idits נולד ביום-הולדתי החמישים ומכיל, כמו יומן אמנות פתוח, חומרים וסיפורים של ועל אנשים שפגשתי, פיזית או וירטואלית, במסע החיים. אשמח להפניות לדברי טעם, תגובות, מכתבים, בקשות, פניות לייעוץ, רעיונות לשיתופי פעולה ועוד. כדי לקבל מייל שבועי יש להרשם, וכדי להגיב על משהו שקראת יש ללחוץ על טלגרמה למלא ולשלוח.
נעים לי מאודמי אני?

עדית שגב, חיה באלון הגליל, ישוב קהילתי על הר, בגבול הצפוני של עמק יזרעאל, עם שחר, אישי וחברי מזה +30 שנים, אלה המתבגרת הנהדרת וכלבה רעשנית. בכורינו יותם נשוי לנועה וחי בעיר הגדולה.

בניגוד לצפייה להתמקד אני מתפרשת... לומדת המון, יוזמת ומתנסה ולא מפחדת להכנס להרפתקאות ולתפור תכניות חדשות ויזמויות חברתיות. האתר שלי יעיד עליי.

אני כותבת על נשים וגברים שמרגשים אותי, על מקומות שפגשתי, לוקחת חלק במיזמים חברתיים ועסקיים ומצלמת הרבה. בכתיבתי אני חולקת מחשבות ותובנות ומנסה לתרגם את אלו לשיעור, כזה שלמדתי ממנו משהו, כזה שאולי יועיל ויתחבר גם אליך. מנסה לעשות טוב בעולם. 

עשייה חברתית, התנדבותית או בשכר היא דרך חדשה-ישנה בה אני פוסעת, ואותה מנסה לקדם ולהפיץ. מנסה להזכיר לעצמי ולקוראי להודות על מה שיש ולהביט החוצה, סביב, על הדומה, על האחר, על הקל והקשה. 

בשנת 2019, התחלתי את "דברי טעם"סדרה קצרה של מפגשים אינטימיים, בה נפענח יחד [!!!] את האופק התעסוקתי והאישי שלך, נשחרר חסמים ומועקות ונעשה זום על המשך הדרך. 

לחיצה על הלוגו בצד הימני העליון תחזיר אותך תמיד לעמוד הבית. כל לחיצה על הסמלילים האפורים מימין תקח אותך למסע באחד מעולמות העניין שלי. הכל בטוח וחינמי ומלא באהבה. מבטיחה.

יומולדת חמישים, אפריל 2012
דרכי תקשורת נוספות, עדית שגב
נייד         - 050-2008212
ד"אל        - info@idits.co.il
פייסבוק    - Idit Segev
אינטגרם    - idit.segev


שם:
כתובת מייל:
לשליחת טלגרמה