תווים וצלילים
מפגש עם יוצרות ויוצרים מהארץ ומרחבי העולם שמרגשים במילים, בלחנים ובביצועים. הפינה הצנועה הזו תקבץ אליה כאלו שאהבתי במיוחד. למי שרוצה להציץ, להכיר ואולי למצוא פה אהבה משכבר או רומן חדש.
מה חדש?
אופרה כפרויקט שיקומי לדיירי רחוב Streetwise Operaמייסודו של מאט פיקוק -כל-כך התרגשתי מהסרטון הזה. כמה חזון, יצירתיות ואומץ נדרשו להעלותאת מופע האופרה הראשון בעולם, שכל צוות השחקנים/זמרים שלו מורכב מדיירי רחוב, מהומלסים!השראה!!!
I WANNA GO - AvevA שיר חדש עם קליפ מרתק של אבבה. שווה להקשיב ולצפות -
בים-בם-בם תירס חם סער אהובתי בשיר שרציתי שתכירו:נפגשים היום בדשא הגדול, כמו בכל שנה בחג השבועות הילדים של כולם משחקים בחול, כמו שהיינו פעם רצים בין הכיתות אף אחד כבר לא שותה בצהריים, אז מוזגים תירוש לכוסות הקטנות שבמגש ילדות מהר בורחת בין האצבעות, מישהו זורק, איזה חום היום ויש כאן דוכנים הוא אומר, "בואו נלך לאכול", איזה תירס חם, בים בם בם. 
"גשם" ניסים טהר יוצר שלא הכרתי*, ניסים טהר. חיי במדבר, כותב ושר. תאזינו...
לאור הזכרונות "לכל אדם יש זכרונות כספר, יומן חרוט על לוח לב שותק" בהכנת החומרים לפרידה מהבנות נזכרתי בביצוע הנפלא של עליזה רוזן לשיר "לאור הזכרונות" למילותיו של יחיאל מוהר. הביצוע לקוח מסרטו של תומר הימן "עליזה" אליו הוזמנו הבנות ע"י הבמאי. המלצות על הסרט כבר פרסמתי בעבר, הוא עדיין לא פתוח ברשת אבל מוקרן מדי פעם בסינמטקים בארץ. קריאה במילות השיר מגלה את העושר הלשוני שנעדר היום מהשירה העברית [בהכללה] ויש בה כדי לחבר את הנושאים השונים במכתב הזה. תהנו!
...
כניסה לחברים
סער ליבן
הכרות שהתחילה בענן הוירלי, המשיכה בלהט מבצע חומת מגן קיץ 2014 ונראה שלעולם לא תסתיים -
סער ליבן,
חברה
יוצרת
זמרת
אשה
אם
זאת ועוד...
נטע אליים שרה לסבתי ז"ל
הפעם הראשונה בה שמעתי את נטע אלקיים שרה היה זה השיר "תעאלי". לא הבנתי אף מילה ובכל זאת הדבר שרציתי יותר מכל הוא לרוץ לממה (סבתא) קלריס שלי- שאיננה על האדמה הזו כבר עשרים שנה- רציתי להשמיע לה, לחלוק איתה את התגלית. וסבתא שלי, שחייתה בשכונת מהגרים עלובה בפאתי פריז, הייתה מקשיבה בהנאה ואומרת לי בחיוכה הקורן "סחה בנתי!" , תתחדשי!
זאת ועוד...
Stand by me, darling
When the night has come and the land is dark
And the moon is the only light we'll see
No, I won't be afraid, oh, I won't be afraid
Just as long as you stand, stand by me
זאת ועוד...
לכל הפעילויות