תווים וצלילים
מפגש עם יוצרות ויוצרים מהארץ ומרחבי העולם שמרגשים במילים, בלחנים ובביצועים. הפינה הצנועה הזו תקבץ אליה כאלו שאהבתי במיוחד. למי שרוצה להציץ, להכיר ואולי למצוא פה אהבה משכבר או רומן חדש.
News
אופרה כפרויקט שיקומי לדיירי רחוב Streetwise Operaמייסודו של מאט פיקוק -כל-כך התרגשתי מהסרטון הזה. כמה חזון, יצירתיות ואומץ נדרשו להעלותאת מופע האופרה הראשון בעולם, שכל צוות השחקנים/זמרים שלו מורכב מדיירי רחוב, מהומלסים!השראה!!!
I WANNA GO - AvevA שיר חדש עם קליפ מרתק של אבבה. שווה להקשיב ולצפות -
בים-בם-בם תירס חם סער אהובתי בשיר שרציתי שתכירו:נפגשים היום בדשא הגדול, כמו בכל שנה בחג השבועות הילדים של כולם משחקים בחול, כמו שהיינו פעם רצים בין הכיתות אף אחד כבר לא שותה בצהריים, אז מוזגים תירוש לכוסות הקטנות שבמגש ילדות מהר בורחת בין האצבעות, מישהו זורק, איזה חום היום ויש כאן דוכנים הוא אומר, "בואו נלך לאכול", איזה תירס חם, בים בם בם. 
"גשם" ניסים טהר יוצר שלא הכרתי*, ניסים טהר. חיי במדבר, כותב ושר. תאזינו...
לב אגרוף, סער ליבן לפני כעשור הכרנו, כאן, במרחב הזה. ומאז, ידעו יחסינו תקופות של התחממות ו"צבע אדום" ותקופות של רגיעה והפרדת כוחות. כך-או-כך, כמו שאמרתי אתמול לחבריה מקבוצת "חרוב" בקיבוץ רעים, סער היא סוג של סם ממכר. למי שהכירו אותה ואת העשיה המוזיקאלית שלה, אין דרך חזרה.
...
כניסה לחברים
סער ליבן
הכרות שהתחילה בענן הוירלי, המשיכה בלהט מבצע חומת מגן קיץ 2014 ונראה שלעולם לא תסתיים - סער ליבן, חברה, יוצרת, זמרת, אשה, רעיה, אם, פצצת כישרון!
‪Read more ...‬
נטע אליים שרה לסבתי ז"ל
הפעם הראשונה בה שמעתי את נטע אלקיים שרה היה זה השיר "תעאלי". לא הבנתי אף מילה ובכל זאת הדבר שרציתי יותר מכל הוא לרוץ לממה (סבתא) קלריס שלי- שאיננה על האדמה הזו כבר עשרים שנה- רציתי להשמיע לה, לחלוק איתה את התגלית. וסבתא שלי, שחייתה בשכונת מהגרים עלובה בפאתי פריז, הייתה מקשיבה בהנאה ואומרת לי בחיוכה הקורן "סחה בנתי!" , תתחדשי!
‪Read more ...‬
Stand by me, darling
When the night has come and the land is dark
And the moon is the only light we'll see
No, I won't be afraid, oh, I won't be afraid
Just as long as you stand, stand by me
‪Read more ...‬
לכל הפעילויות