דברי טעם, mindmaptalk#
- רצית פעם פשוט לשבת ולדבר עם משהי זרה? לשתף בלי לחוות שיפוטיות אבל לקבל תגובה, תובנות ואפילו עצה. מרגיש.ה שחייך מבולבלים, הדרך לא ברורה, הרבה דברים קורים ואינך יודע.ת להחליט בינהם?  רוצה לעצור את רכבת חייך ולצעוק:
מה חדש?
mindmaptalk# - נוה "השראה ועצירת הריצה לצורך התבוננות ומחשבה"ככה הוא כתב לי כששאלתי "מה נתן לך התהליך שעשינו יחד?" ולא, הוא לא יזם אותו...
אורה נמיר - "דברי טעם", בכאילו בתום האזכרה ה-13 לצביקה לופט חברינו, בבית העלמין בכפר חוגלה, לקחה אותי טל שגיא לקבר חדש אותו "גילתה"  רגע לפני. עמדנו שתינו מול השם על גזיר נייר העיתון המקופל בין הפרחים, עצובות, נרגשות ותמהות "מה לאורה נמיר ולכפר חוגלה?" ואז הציעה טל "תעשי עליה את המפה הבאה, רצית פוליטיקאי.ת לא??"
לאה גולדברג - "דברי טעם", בכאילו אביב, "דברי טעם" בבית קפה בירושלים -לאה יושבת כפופה מעט, רכונה לעברי. פניה עגומות ועשן מיתמר מפומית הסגריה שבידה. שיעול עמוק הרעיד את גופה, היא הביטה בי בעיניה החמות, החכמות, ואמרה בקול נמוך מניקוטין: "ובכן מה? עוד שבוע? עוד חודש? עוד שנה?" ושתקה...
mindmaptalk# - עידו חברות חוצת גילאיים. מערכת יחסים שהתחילה בהתנדבות משותפת, והמשיכה גם כשהמיזם נגוז. סדרת פגישות ומפה שבמרכזה "בחינת מסלול" להמשך מהלך חיים, בחירה שננקטה בעבר מועמדת לבחינה מחודשת כדי לבנות תמונת עתיד תעסוקתי ואישי ברורים יותר.
mindmaptalk# - לימור היא נצחה את כל הסקפטיקנים וזכתה ב-48% מקולות אנשי העמק שהצביעו למועמדותה כראשת המועצה אבל בבוקר שאחרי הוא שכבר יושב שם 12 שנה חזר למשרדו.. עד הבחירות הבאות. אנחנו, התכנסנו לעשות סדר במחשבות, בתכניות. שלוש שעות בבית קפה, סיכום מעמיק של תקופה אינטנסיבית. הזדמנות לפרוק את מה שהיה, הנייר סובל הכל והצבעים עושים סדר בעומס המחשבות והאינפורמציה. המפה הראשונה השליכה עוגן בעבר, במה שהיה ונגמר...
...
כניסה לחברים
אז מה ה Why שלי?
סיימון סינק Simon Sinec הוא האיש שמיקד אותי בחיפוש אחר ה-Why. אבל סיימון עצמו לא מרבה לדבר על ה-Why שלו, משום שחייו היום מממשים את ההגדרה בצורה מייטבית כל-כך עד שרק לעיתים רחוקות הוא נזקק למילותיה.
זאת ועוד...
למה לי ציטטה עכשיו?
למה בעצם להוסיף ציטוט, שיר, מילים שאולות למפת תודעה, ובכלל מאין באה המשיכה שלנו למילים של אחרים, לאילנות שפעמים רבות איננו מכירים ואיננו בודקים מי ומה היו?
זאת ועוד...
לכל הפעילויות