הפונדקית, שמריהו לוין 7 חיפה
ת"ז היסטורית -
שנת בנייה 1933 בערך   
אדריכל יוסף ברסקי  
קומה שלישית מארבע 
דירה רחבה ומוארת בבית בסגנון ערבי  
מה חדש?
סיפורי חפצים - מראת פרס ומדאי "ג בִּשְׁנַת שָׁלוֹשׁ, לְמָלְכוֹ, עָשָׂה מִשְׁתֶּה, לְכָל-שָׂרָיו וַעֲבָדָיו:  חֵיל פָּרַס וּמָדַי, הַפַּרְתְּמִים וְשָׂרֵי הַמְּדִינוֹת--לְפָנָיו.  ד בְּהַרְאֹתוֹ, אֶת-עֹשֶׁר כְּבוֹד מַלְכוּתוֹ, וְאֶת-יְקָר, תִּפְאֶרֶת גְּדוּלָּתוֹ; "
סיפורי חפצים - סיפורי קירות הבית הקירות, ששכבות צבע מפורר גורד מהם, חשפו את ערגונם -
סיפורי חפצים - ראשונה שמצאתי, אחרונה להכנס! זה תמצית סיפורה של השידה ההודית הקטנה שממרכזת את סלון הבית ב #חיפהשמריהולוין7 שידה שחורה עם איורים בעבודת יד ששבתה את ליבי כשראיתי אותה בשיא הסגר הראשון, עומדת למכירה במרקט פלייס. "אם את רוצה אותה, היא שלך" אמרה לי בשיחת נייד קריסטין, המוכרת, "ולא, לא צריך מקדמה. כשתבואי לאוספה, תשלמי" אמרה בנחרצות.
תרבות בשמריהו, דנה בומץ, הפצע והפעם, אמנות!עבודות דנה בומץ I אוצרות עדית שגבאז מה יהיה לנו?
"התאונה" - הקרנה חגיגית בחיפה אמרי קדוש-דקל היה עם בני יותם בגן הילדים בתל-אביב. במהלך הקורונה, באורך מפתיע, נצטלבו דרכינו ונולדה ידידות עמוקה, עיוורת לפערי הגילאים. יצירותיו הקולנעיות ניפלאות בעיני ומתברר שאני לא לבד -
...
כניסה לחברים
סנדרלה בארמונה
כן, ניקיתי ת'ארמון הבוקר. 
לקח לי כארבע שעות, למרות שלא היה מלוכלך 🙂

באמנה עליה חתמתי כשהתחלתי לארח כתוב שכל אורח.ת הם כמו המלך והמלכה מ"בדולינה"  ואני, הפונדקית, צריכה לדאוג שהארמון יחכה מצוחצח, מסודר, ריחני ומזמין.
זאת ועוד...
שמריהו לוין 7, אורח מפתיע
רגע לפני חגיגות השנתיים לבית החיפאי אני מרגישה שסגרתי מעגל עם החזון שלי, עם המחשבות שהתחילו את מסע העיצוב של הבית ולא חשבתי ששרדו בתוצאה הסופית. יש משהו מצמרר כשמישהו קורא בנשמתך כמו בספר פתוח, יש משהו מסעיר כשהמישהו הזה נמצא, לכאורה, מהצד השני של מתרס חיינו המפורזים בארץ הזאת.


זאת ועוד...
תרבות בשמריהו, גיבורות - סרט תעודי
#עריכה -
הסרט נדחה כשהארץ געשה, וחיפה בכללה, מאלימות ואיבה. עכשיו, משנרגעו הרוחות, מוזמנות עם חברות או בני זוג, לצפות ולהתרגש.
***************
כדאי... כלכך הרבה זמן לא יכולנו להפגש, לשבת יחד, לצפות בסרט ולשוחח עליו עם היוצרת שהיא גם אחת הגיבורות שלו, מיכל ורשאי... וכמובן הזדמנות לבקר אותי ואצלי ב#חיפהשמריהולוין7. אני אהיה שם, בואו גם -
זאת ועוד...
לכל הפעילויות