קול גלגל
בית מפגש לנוער וסדנה למיחזור ואופניים
המיזם התחיל בסוף שנת הלימודים תשס"ח 2008 בארוע אליו הוזמנו: נערי כפר הנוער נהלל, אנשי קהילת "ניגון הלב" והרבה זוגות אופניים במצב הזנחה חוסר שימוש. המבצע, שלכאורה תוכנן כהפנינג חד-פעמי, היווה בעצם בוחן היתכנות, לעבודה משותפת של מבוגרים ונוער סביב מיחזור זוגות אופניים, השמשתם, ותרומתם לילדים ונוער בקהילות מעוטות יכולת.
מה חדש?
גם אני, אגי משעול לפעמים יש יופי מיוחד בזר פרחים נבול ומיובש, קיר מתפורר בחתיכות טיח וצבע שנמרח בשכבות, שכבות, המספרות על זמנים שונים וחיים של אחרים שהיו..שחיו...שחסו תחת קורת הגג הזו.המבנה של סדנת "קול גלגל" מבוגר בהרבה מהנערים והנערות המגיעים אליו פעם בשבועואפילו מאיתנו, אשר באים לפגוש אותם, למחזר, לשפץ, לאפות, לפטפט ... להיות ביחד.
...
כניסה לחברים
דרושים מתנדבים
קול גלגל, בית מפגש לנוער וסדנה למחזור ואופניים בנהלל, מחפש פעילים מתנדבים חדשים לשנה"ל הבאה. פרטים במורד העמוד...

זאת ועוד...
נסיך קטן גדול
על-כן תוכלו בודאי לתאר לכם כמה הופתעתי כשהעיר אותי עם שחר מין קול משונה. הקול אמר:
"בבקשה...צייר לי כבשה!"
"מה?!"
"צייר לי כבשה..."
קמתי בקפיצה כהלום רעם. שפשפתי חזק את עיני. הסתכלתי היטב וראיתי ילדון משונה מאוד מאוד
מתבונן בי בכובד-ראש.
[הנסיך הקטן, אנטואן דה סנט-אכזיפרי, תרגום אילנה המרמן] 
זאת ועוד...
שעור כימייה על דשא הסדנה - או, מכינים גלידה
לימוד חוייתי הוא לימוד שבעקבותיו הידע מוטבע ונשמר לנצח. רגע לפני המפגש האחרון של סדנת "קול גלגל", שתסתיים השנה ברכיבה משותפת בחורש בית לחם הגלילית, נפגשנו לניקוי ו"אריזת" הסדנה אשר תעמוד בודדה ונטושה בקיץ. אחרי שהשלכנו לערימה המון חפצים מיותרים ומאובקים -כדרכו של מקום שעוסק במיחזור, יש אצלינו חפצים רבים שאפילו לנו אין לנו מה לעשות בהם- ואחרי שנשמנו ו"אכלנו" כמויות אבק נאות, הגיע דני גלעד, עם מיכל חנקן נוזלי.
זאת ועוד...
לכל הפעילויות