נשים
נשים היו ועודן נקודת ההזדהות החזקה שלי, תחום העניין המרכזי בחיי ואהבתי הגדולה. היכולת שלנו, הנשים, לחוש את העולם בעצבים חשופים ורגישים, לקלוט כל שקורה סביבנו ולהיות מולטי-טסקינג במגוון מישורי העשייה שלנו הופכת אותנו למגדר מיוחד.
מה חדש?
רונית אלקבץ, 5 שנים למותה חמש שנים למותה של רונית אלקבץ. בת 51 היא הייתה...
מילים מנחמות לציפי ציפי שלנו היא אישה של מילים. שולחת לי תמיד מעטפות תפוחות בדואר מלאות בכתבות שמצאה בהן עניין, רעיונות שידליקו אותי או סתם פתקי שירה והגיגים. על כל הקטעים יש הכוונות בכתב ידה, שמבהירות ומאירות מטרת הקטע הנבחר, המאמר שנגזר או לאיזו פיסקה בדיוק יש לשים לב. כך היא חונכת אותי, מעשירה וממלאה את עולמי בצניעותה האופיינית כל כך. חשבתי שאולי נוכל להחזיר לה כגמולה במילים מנחמות וטקסטים מרפאים... הנחתי פה את אלו שמצאתי אני ומזמינה אתכן לשלוח עוד משלכן. מבטיחה להוסיפם לעמוד הניחומים הזה.
הודעה עצובה עידן בן ציון ז"ל   מבקשת להשתתף, בשם נשות מפגשי פריחה ובשמי, באבל ובעצב הגדולשפקד את ציפי בן ציון חברתינו ויד ימיני באירגון המפגשים עם מותו הטרגי של בנה אהובה עידן ז"ל.
רות שלוס ז"ל, השאירה סימנים בשטח השבוע הלכה לעולמה הציירת רות שלוס. לא הכרתיה באופן אישי. באוקטובר 2006 כשנערכה במשכן לאמנות עין חרוד תערוכה מקיפה מעבודותיה, עדות מקומית באוצרותה של טלי תמיר ערכנו בוקר פריחה לכבודה. כבר אז מצב בריאותה לא איפשר לה להגיע ובאירוע השתתפו בנוסף לאוצרת התערוכה גם חברתה פרופסור גילה בלס, בתה ד"ר נורית כהן-עברון, אוצרת תערוכותיה הקודמות ומנהלת אוסף עבודותיה אירית לוין וכמובן מנהלת המשכן ד"ר גליה בר אור.
היא הולכת בשדות, ציפי בנציון שלום בנות, אני מוכרחה עוד רגע לפני שמתפזרים להגיד כמה מילות פריחה.אני פשוט לא יכולה לתת לזה ללכת ככה...
...
כניסה לחברים
תיקון לשבועות, על יחסי כלה וחמותה
הילה טוכמכר-משעלי ואני חולקות לא מעט נושאי עניין משותפים. השנים מצליבות את דרכינו פה ושם, לא באופן רציף אבל הפעם, הפוסט הזה, הנושא המיוחד הזה... כולו הרמה להנחתה של הילה שכתבה בעמוד הפייסבוק שלה כך -
זאת ועוד...
סרטן השד, חשוב להיבדק!
פרסומת ישירה, חשופה ורצינית למחלה שהדרך היחידה להתמודד עם החשש ממנה היא להבדק בקביעות.
זאת ועוד...
מקום בתוכי
אז, עשינו חישוב מסלול מחדש ודייקנו את המסר עוד. יש לנו התחלה של קבוצה אבל מחכות גם לך, ולך ובמיוחד...לך! 
בואי, יהיה שווה. תראי -  
זאת ועוד...
לכל הפעילויות