נשים
נשים היו ועודן נקודת ההזדהות החזקה שלי, תחום העניין המרכזי בחיי ואהבתי הגדולה. היכולת שלנו, הנשים, לחוש את העולם בעצבים חשופים ורגישים, לקלוט כל שקורה סביבנו ולהיות מולטי-טסקינג במגוון מישורי העשייה שלנו הופכת אותנו למגדר מיוחד.
מה חדש?
מילים מנחמות לציפי ציפי שלנו היא אישה של מילים. שולחת לי תמיד מעטפות תפוחות בדואר מלאות בכתבות שמצאה בהן עניין, רעיונות שידליקו אותי או סתם פתקי שירה והגיגים. על כל הקטעים יש הכוונות בכתב ידה, שמבהירות ומאירות מטרת הקטע הנבחר, המאמר שנגזר או לאיזו פיסקה בדיוק יש לשים לב. כך היא חונכת אותי, מעשירה וממלאה את עולמי בצניעותה האופיינית כל כך. חשבתי שאולי נוכל להחזיר לה כגמולה במילים מנחמות וטקסטים מרפאים... הנחתי פה את אלו שמצאתי אני ומזמינה אתכן לשלוח עוד משלכן. מבטיחה להוסיפם לעמוד הניחומים הזה.
הודעה עצובה עידן בן ציון ז"ל   מבקשת להשתתף, בשם נשות מפגשי פריחה ובשמי, באבל ובעצב הגדולשפקד את ציפי בן ציון חברתינו ויד ימיני באירגון המפגשים עם מותו הטרגי של בנה אהובה עידן ז"ל.
רות שלוס ז"ל, השאירה סימנים בשטח השבוע הלכה לעולמה הציירת רות שלוס. לא הכרתיה באופן אישי. באוקטובר 2006 כשנערכה במשכן לאמנות עין חרוד תערוכה מקיפה מעבודותיה, עדות מקומית באוצרותה של טלי תמיר ערכנו בוקר פריחה לכבודה. כבר אז מצב בריאותה לא איפשר לה להגיע ובאירוע השתתפו בנוסף לאוצרת התערוכה גם חברתה פרופסור גילה בלס, בתה ד"ר נורית כהן-עברון, אוצרת תערוכותיה הקודמות ומנהלת אוסף עבודותיה אירית לוין וכמובן מנהלת המשכן ד"ר גליה בר אור.
היא הולכת בשדות, ציפי בנציון שלום בנות, אני מוכרחה עוד רגע לפני שמתפזרים להגיד כמה מילות פריחה.אני פשוט לא יכולה לתת לזה ללכת ככה...
פרידה עם חיוך שבוע עבר מאז מפגש פריחה האחרון, אחרון שהתקיים, אחרון לעונה זו וכנראה אחרון במשכן בכלל. שבוע עבר ואני נושאת איתי את קולותיו, רגשותיו וטעמו ומנסה להעלות אותם על כתב, לחלוק. "איך את היום?" שאלתי את עצמי בכל בוקר השבוע "איך את עם ההחלטה לוותר על משהו שהיה חלק משמעותי כל-כך מחייך בשבע השנים האחרונות וללכת הלאה למחוזות חדשים, לא ידועים עדיין...איך את?" שאלתי. ולא עניתי. התחמקתי.
...
כניסה לחברים
סרטן השד, חשוב להיבדק!
פרסומת ישירה, חשופה ורצינית למחלה שהדרך היחידה להתמודד עם החשש ממנה היא להבדק בקביעות.
זאת ועוד...
פריחה, מפגשי תוכן לנשים
המפגשים מזמנים בוקר שישי מלא בתכנים, אמנות וסיפורים אישיים. הם נערכים פעם בחודש, כרגע רק במשכן לאמנות עין חרוד. התמהיל כולל: חיבור ייחודי בין נשים מגוונות, דוברות מכל רחבי הארץ, מתחומי עניין שונים; חשיפה לסרטים בכלל וסרטי סטודנטיות בפרט, סיורים והדרכות בתערוכות של אמניות וארוח בסגנון ביתי מפנק. 
זאת ועוד...
אטבים *
חיבור והידוק, קבוע או זמני, בין נשים, בין סיפורים, בין נושאים ובין עולמות שונים - זה כל הסיפור! כאן מרוכזים הפוסטים שנשלחים בין המפגשים, כאן מרוכזים מכתבים או מאמרים שנכתבו ע"י נשים, כאן ימצאו חומרים שאיכשהו לא נכנסו למיפגש ואולי עוד יכנסו, כאן מתחברים כפיסי עץ חסרי משמעות לאטבים שמחברים פיסות "כביסה" שונות לעולם מלא תכנים של... מאת... ועל... נשים.
זאת ועוד...
לכל הפעילויות