נשים – פעילויות
פריחה, מפגשי תוכן לנשים
המפגשים מזמנים בוקר שישי מלא בתכנים, אמנות וסיפורים אישיים. הם נערכים פעם בחודש, כרגע רק במשכן לאמנות עין חרוד. התמהיל כולל: חיבור ייחודי בין נשים מגוונות, דוברות מכל רחבי הארץ, מתחומי עניין שונים; חשיפה לסרטים בכלל וסרטי סטודנטיות בפרט, סיורים והדרכות בתערוכות של אמניות וארוח בסגנון ביתי מפנק. 
זאת ועוד...
אטבים *
חיבור והידוק, קבוע או זמני, בין נשים, בין סיפורים, בין נושאים ובין עולמות שונים - זה כל הסיפור! כאן מרוכזים הפוסטים שנשלחים בין המפגשים, כאן מרוכזים מכתבים או מאמרים שנכתבו ע"י נשים, כאן ימצאו חומרים שאיכשהו לא נכנסו למיפגש ואולי עוד יכנסו, כאן מתחברים כפיסי עץ חסרי משמעות לאטבים שמחברים פיסות "כביסה" שונות לעולם מלא תכנים של... מאת... ועל... נשים.
זאת ועוד...
נרות גבורה נשית תשע"ב
הגבורה המועלה על נס בחנוכה היא בעיקרה גבורה גברית, צבאית וטקטית. סביב מועד חנוכה תשע"ב התעוררה בארץ סערה סוחפת בנושא "הדרת נשים". דפוסי התנהגות מזעזעים כלפי נשים, בעיקר במגזר הדתי/חרדי, צפו ועלו לפני השטח והעיתונות מלאה סיפורים קשים לעיכול.
זאת ועוד...
תשע"ג, שנה חדשה מגיעה...
מפינת הכתיבה שלי נשקפת גפן מטפסת וחלון צופה לשמים וצמרות אלונים. כל כמה ימים  בסביבות השעה חמש וחצי, אני מכבה בחשש מה את המזגן,  מסיטה את החלון לצד וממתינה... עד כה היה מכה בי חום כבד, אויר לח ומעיק. בימים האחרונים, כמו ברגע כתיבת מילים אלו, מגיעים משבי רוח פראית נושאים עימם ריחות סופקיץ,  ואור אפרפר המעיד על הסתיו שבפתח.
זאת ועוד...
נרות לגבורה נשית
חנוכה הוא חג של אור נרות ושמחה משפחתית. חג שבו שרים ומספרים בזכותה של הגבורה הלוחמנית, הגברית, נצחון המעטים על הרבים. ומהי הגבורה האחרת? האם יש הבדל בין גבורה נשית וגבורה גברית? האם אפשר לדבר על גבורה אחרת?? אזרחית???         
שמונה סיפורים על נשים לשמונה נרות החג, פנים נוספות, אחרות, לדמות הגבורה


זאת ועוד...
אושפיזות, שבע אורחות לסוכה
"אושפיזין, אורחים, לפי הארמית בספר הזוהר, הוא כינוי לנשמותיהם של שבעה אישים מאבות העם היהודי שעל פי הקבלה באים להתארח בסוכותיהם של בני ישראל במהלך שבעת ימי הסוכות. בכל יום מגיע לסוכה, על פי המסורת, "אורח" אחד מן השבעה בראש, ואליו מתלווים שאר האורחים. כל האושפיזין הם דמויות תנ"כיות מן ההיסטוריה היהודית. 
 חשיבות האורחים באה לידי ביטוי במידות המיוחסות להם... סדר הספירות הקבליות, ומקביל לשבע הספירות התחתונות. בכל יום מיוחסת חשיבות מיוחדת למידה הקשורה באורח של אותו היום. " ויקיפדיה 
זאת ועוד...
רונית אלקבץ, 5 שנים למותה
חמש שנים למותה של רונית אלקבץ. בת 51 היא הייתה...
זאת ועוד...
תיקון לשבועות, על יחסי כלה וחמותה
הילה טוכמכר-משעלי ואני חולקות לא מעט נושאי עניין משותפים. השנים מצליבות את דרכינו פה ושם, לא באופן רציף אבל הפעם, הפוסט הזה, הנושא המיוחד הזה... כולו הרמה להנחתה של הילה שכתבה בעמוד הפייסבוק שלה כך -
זאת ועוד...
מקום בתוכי
אז, עשינו חישוב מסלול מחדש ודייקנו את המסר עוד. יש לנו התחלה של קבוצה אבל מחכות גם לך, ולך ובמיוחד...לך! 
בואי, יהיה שווה. תראי -  
זאת ועוד...
סרטן השד, חשוב להיבדק!
פרסומת ישירה, חשופה ורצינית למחלה שהדרך היחידה להתמודד עם החשש ממנה היא להבדק בקביעות.
זאת ועוד...