אטבים *
חיבור והידוק, קבוע או זמני, בין נשים, בין סיפורים, בין נושאים ובין עולמות שונים - זה כל הסיפור! כאן מרוכזים הפוסטים שנשלחים בין המפגשים, כאן מרוכזים מכתבים או מאמרים שנכתבו ע"י נשים, כאן ימצאו חומרים שאיכשהו לא נכנסו למיפגש ואולי עוד יכנסו, כאן מתחברים כפיסי עץ חסרי משמעות לאטבים שמחברים פיסות "כביסה" שונות לעולם מלא תכנים של... מאת... ועל... נשים.
מה חדש?
פרידה עם חיוך שבוע עבר מאז מפגש פריחה האחרון, אחרון שהתקיים, אחרון לעונה זו וכנראה אחרון במשכן בכלל. שבוע עבר ואני נושאת איתי את קולותיו, רגשותיו וטעמו ומנסה להעלות אותם על כתב, לחלוק. "איך את היום?" שאלתי את עצמי בכל בוקר השבוע "איך את עם ההחלטה לוותר על משהו שהיה חלק משמעותי כל-כך מחייך בשבע השנים האחרונות וללכת הלאה למחוזות חדשים, לא ידועים עדיין...איך את?" שאלתי. ולא עניתי. התחמקתי.
"אדמה" או "יום נפלא הוא המחר" בעקבות מפגש פריחה 51 פיוס, חיים שלמים בין שם לכאן, ולטובת מי שלא הצליחו להגיע, מצרפת את הסרט שהוקרן. מסמך נדיר ומעניין משנת 1947-8!
ומה הלאה? כאילו משהו בתוכי צפה את הבאות, לפני כחודש החלפתי את הציטוט שקיבל את פני הנכנסים לעמוד הבית שלי idits בציטוט מתוך סיפרו של פיטר מורגן קאש, המנכ"ל והדלת המסתובבת שאומר: " הכישלון, הוא התנסות הכרחית בדרך להצלחה. השאלה אינה אם תיכשלו, אלא מה תעשו אחרי שתיכשלו." ואם זה לא מספיק, נקרתה בדרכי השבוע הקריקטורה הבאה מהניו-יורק טיימס...
מיה יוהנה מנחם, הצצה ראשונה הבטחתי שאסיר אט אט את העטיפה, קודם את הנייר האטום, שישאר רק הצלופן....
ג'ואן באאז - הבחירה שלי ליום האשה הבינלאומי 2013 יש מקרים בודדים בהם הישיבה מול ה-TV והזיפזופ בין הערוצים מוליד אושר גדול. השבוע זכיתי לראות, להתרגש ואף לדמוע מול סרט דוקומנטרי* המתעד את סיפור חייה המרתק של הזמרת האמריקאית ג'ואן באאז Joan Baez "כמה מתוק הוא הצליל". הסרט שנעשה במסגרת פרויקט רחב יריעה של PBS בסדרה המוקדשת ל- American Masters, הזכיר לי כמה אהבתי להאזין לקול המיוחד שלה, רך ועוצמתי כאחד, כשבקע מערמת תקליטי וניל בנעורי.  והקול הוא לא הכל...
...
כניסה לחברים
הקיץ הקודם היה קיץ טוב-ליאור משאלי
בסך הכל הקיץ הקודם היה קיץ טוב. הכרתי הרבה אנשים חדשים, כתבתי חלקים נכבדים מהדוקטורט, יצאתי עם חברים, עשיתי ספורט, שיפצתי דירה ועברתי אליה, תכננתי את הטיול בנפאל. הייתי מבסוטית מהחיים. ובכל זאת, הייתי תקועה. רציתי כבר להתחתן. וכלום לא קרה כבר הרבה זמן עם העניין הזה. והתקיעות הזו הפחידה אותי מאוד.
זאת ועוד...
היא הולכת בשדות, ציפי בנציון
שלום בנות, אני מוכרחה עוד רגע לפני שמתפזרים להגיד כמה מילות פריחה.אני פשוט לא יכולה לתת לזה ללכת ככה...
זאת ועוד...
ט"ו באב תשע"א
השונות, 
קטנה ככל שתהיה, 
היא שבונה את הרגעים המעניינים בחיינו... 
 
זאת ועוד...
לכל הפעילויות