פריחה, מפגשי תוכן לנשים
המפגשים מזמנים בוקר שישי מלא בתכנים, אמנות וסיפורים אישיים. הם נערכים פעם בחודש, כרגע רק במשכן לאמנות עין חרוד. התמהיל כולל: חיבור ייחודי בין נשים מגוונות, דוברות מכל רחבי הארץ, מתחומי עניין שונים; חשיפה לסרטים בכלל וסרטי סטודנטיות בפרט, סיורים והדרכות בתערוכות של אמניות וארוח בסגנון ביתי מפנק. 
מה חדש?
מילים מנחמות לציפי ציפי שלנו היא אישה של מילים. שולחת לי תמיד מעטפות תפוחות בדואר מלאות בכתבות שמצאה בהן עניין, רעיונות שידליקו אותי או סתם פתקי שירה והגיגים. על כל הקטעים יש הכוונות בכתב ידה, שמבהירות ומאירות מטרת הקטע הנבחר, המאמר שנגזר או לאיזו פיסקה בדיוק יש לשים לב. כך היא חונכת אותי, מעשירה וממלאה את עולמי בצניעותה האופיינית כל כך. חשבתי שאולי נוכל להחזיר לה כגמולה במילים מנחמות וטקסטים מרפאים... הנחתי פה את אלו שמצאתי אני ומזמינה אתכן לשלוח עוד משלכן. מבטיחה להוסיפם לעמוד הניחומים הזה.
פריחה 52 - וכבר יוני... החיים מציפים אותנו במילים ודימויים כל הזמן. אין כמעט רגע בו אין סביבנו ים של אינפורמציה כלהקת סרדינים ענקית, ובכל זאת, מדי פעם בפעם, מצליח משהו לחדור ולגעת עמוק בפנים. האורחות של המפגש באות משתי קצוות העולם הזה. אחת מילותיה נוגעות בנשמה והשנייה תיטען שרב כוחו של הדימוי ... מוזמנות לבוא לעזור בהכרעה :)
שיר סיום, 31/5, פריחה סוגרת עונה מפגש הנשים האחרון נדחה. הזמנה מפורטת תשלח בקרוב...שימרו את הבוקר, עדית
פריחה 51 - פיוס, חיים שלמים בין שם לכאן, מעודכן נשות פריחה ואורחות חדשות -מצורפת תכנית מעודכנת ושונה* מזו שפורסמה בתחילת השבוע! שימו לב לשינוי בחלקו השני של המפגש... ובואו לבוקר מרתק במשכן לאמנות עין חרוד.* אודה אם תאשרו נוכחותכן במפגש במייל חוזר, אין צורך להזמין כרטיסים מראש. ניפגש במשכן, עדית
פריחה 06 - לחיות את החלום מפגש עם אורחת מרגשת, מיקי בן כנען, שלקחה אותנו לנבכי סיפרה "אם החיטה" ושתפה גם בסיפור חייה ואהבתה לעוזי בן כנען שנפטר בצעירותו. המראיינת היתה מיכל יעקובוביץ, חברתי. בהמשך רצנו מרתון וטיפסנו הרים בנפל הכל דרך סיפוריהן של דורית והדסה. היה "מעייף" אך מספק עד מאוד.
...
כניסה לחברים
הודעה עצובה
עידן בן ציון ז"ל  
 

מבקשת להשתתף, בשם נשות מפגשי פריחה ובשמי, באבל ובעצב הגדול
שפקד את ציפי בן ציון חברתינו ויד ימיני באירגון המפגשים 
עם מותו הטרגי של בנה אהובה עידן ז"ל.

זאת ועוד...
רות שלוס ז"ל, השאירה סימנים בשטח
השבוע הלכה לעולמה הציירת רות שלוס. לא הכרתיה באופן אישי. באוקטובר 2006 כשנערכה במשכן לאמנות עין חרוד תערוכה מקיפה מעבודותיה, עדות מקומית באוצרותה של טלי תמיר ערכנו בוקר פריחה לכבודה. כבר אז מצב בריאותה לא איפשר לה להגיע ובאירוע השתתפו בנוסף לאוצרת התערוכה גם חברתה פרופסור גילה בלס, בתה ד"ר נורית כהן-עברון, אוצרת תערוכותיה הקודמות ומנהלת אוסף עבודותיה אירית לוין וכמובן מנהלת המשכן ד"ר גליה בר אור.

זאת ועוד...
לכל הפעילויות