ליווי וחונכות למיזמים חברתיים
"Mentor-in" הוא תהליך עבודה, המוצע ליזמויות חברתיות בתחילת הדרך ולפרוייקטים קיימים שהתפתחותם נעצרה. מדובר בליווי וחניכה מבפנים בתהליך בו הופך ה Mentor-In לחלק אינטרגאלי מהפרוייקט לתקופת זמן מוגדרת או קטע התפתחותי מוסכם מראש. התהליך פותח כשילוב של השכלה בתחום האירגוני חברתי, ניסיון עבודה בשטח וחשיבה יצירתיות מפרה.
כניסה לחברים
חלומות מתגשמים

זֶה הַחֲלוֹם שֶׁאָנוּ נוֹצְרִים בְּלִבֵּנוּ בְּלִי לוֹמַר מִלָּה - שֶׁמַּשֶּׁהוּ מֻפְלָא יִקְרֶה פִּתְאוֹם - שֶׁזֶּה מֻכְרָח לִקְרוֹת - שֶׁהַזְּמַן יִפָּתַח לְפָנֵינוּ - שֶׁהַלֵּב יִפָּתַח לְפָנֵינוּ - שֶׁהַשְּׁעָרִים יִפָּתְחוּ לְפָנֵינוּ - שֶׁהַסֶּלַע יִפָּתַח לְפָנֵינוּ - שֶׁמַּעְיָן נִסְתָּר יִפְרֹץ לְעֻמָּתֵנוּ - שֶׁהַחֲלוֹם עַצְמוֹ יִפָּתַח לְפָנֵינוּ - וְשֶׁבֹּקֶר אֶחָד נְשַׁיֵּט בְּלִי מֵשִׂים לְתוֹךְ מִפְרָץ קָטָן שֶׁלֹּא יָדַעְנוּ שֶׁהָיָה שָׁם כָּל הַזְּמַן.  אולב האוגה

זאת ועוד...
Mentor In בהקמת "מקום גאה בעמק"
את קורין שביט, היזמת של "מקום גאה בעמק" הכרתי בשנת 2007 כאשר השתתפה כדוברת במפגש נשים ראשון שערכתי במרכז ההנצחה בטבעון. כבר במפגשנו זה הופתעתי מאומץ ליבה לספר את סיפורה האישי כדי לעודד, לחזק ולתמוך באנשים ונשים החיים בדרך שאיננה משקפת את פנימיותם. קורין סיפרה במפגש על ההחלטה להצהיר על נטייתה הלסבית מול בעלה, שלושת ילדיה, חבריה הרבים והעולם כולו.
זאת ועוד...
Mentor In בהפעלת "קול גלגל"
לקראת יציאתי מתפקיד "רכזת קהילה" בקהילת "ניגון הלב" העברתי את פרוייקט סדנת "קול גלגל" למחליפתי בקהילה דרורית עינב. לדרורית, אם לחמישה ומתנדבת "סידרתית", נסיון רב בעבודה עם ילדים ונוער וכן נסיון רב באדמיניסטרציה ממקומות עבודתה הקודמים. דרורית ביקשה שאמשיך ללוות את המייזם ואותה בתהליך ה Mentor-In  וכך נעשה.
זאת ועוד...
לכל הפעילויות