הפקות גרפיות
מילים..צבעים..עיצוב...מסך, ועוד מסך, גרסאות מתחלפות...דפוס...ועוד לא אמרתי מילה על חיפוש הדימוי האולטימטיבי ועל  ריח חוברת או מודעה טרייה שהרגע יצאה ממכונת הדפוס. הפקה גרפית מגלמת בחובה אלמנטים רבים שמרגשים אותי. עבודה זוגית, צמודה, עם מעצב גרפי...בדרך כלל במקרה שלי מעצבת, אורלי יעקובוביץ, סטודיו אור .
מה חדש?
תמונת שם " את מוצא שלושה שמות נקרא לו לאדם: אחד מה שקוראים לו אביו ואמו, ואחד מה שקוראין לו בני האדם, ואחד מה שקונה הוא לעצמו. טוב מכולן מה שקונה הוא לעצמו." [תנחומא ויקהל, פרק א']
צבעי הלוגו, הסמליל כמי שאוהבת צבעים, הרבה ומכל הגוונים, ניתוח פסיכולוגי של תכונות הצבעים והשימוש הרגשי שלהם בסמלילי חברות מוכרות, עורר בי צורך עז לבדוק את הגופים בהם אני מעורבת תחת המדדים המוצגים במדריך הצבעים הרגשי. המילה לוגו קיבלה תרגום לעברית כסמליל ואני מוצאת עצמי משתמשת בשתיהן לסירוגין. מאידך, מושג חדש יחסית שיש בו שימוש בכתבה באנגלית ובפוסט הוא אינפוגרפיקה, הדרך בה מוצג ניתוח הצבעים לא במלל מורכב אלא באופן גרפי פשוט. עוד הזדמנות להיזכר ולספר על פרויקטים היקרים לליבי והדרך בה נבחר הסמליל שלהם...קראו, ונסו גם אתם...
אהרלה בן אריה בין השנים 2003 עד 2005 היה לי "רומן" מיוחד שהיה כרוך במסעות מרתקים לארה"ב. היה זה מייד אחרי חזרתנו משהות של 3 שנים בבוסטון וכ"אמריקאית של ממש" חברתי לפסל-אמן אהרל'ה בן אריה במטרה לשווק עבודותיו לשוק הגנים הציבוריים בארה"ב והפכתי Artist Representative in USA for Aarale Ben Arieh .
שנה טובה בשנת תשס"ח שלח לי אחי הצלם אלון תלמי תצלום מבויים שיצר. הוא הצליח לייצר אילוזיה, אשלייה אופטית, של בחורה הצובעת במכחול וצבע אדום רימונים במטע. התצלום, המיסתורין וההומור שבו שבו את ליבי...
...
כניסה לחברים
"מול חלון משקיף לים התיכון " - חוברת מיזמים חברתיים
בשנת תש"ע 2009-10 לקחתי חלק בשנת לימודי העשרה בתכנית תהודה של בית מדרש קולות. יום לימודים מלא וארוך הוקדש בכל שבוע לשילוב בין בית מדרש יהודי פלורליסטי ללימודים בתחום העשייה החברתית.  חבורה אקלקטית של נשים וגברים בגילאים שונים, תחומי עניין ועיסוק מגוונים ומבחר הקשרים לעולם היהודי, שלושה מנחים מצויינים, מרצים ממייטב הוגי הדעות והפעילים החברתיים בארץ. שנה מרתקת.
זאת ועוד...
צביקה לופט , חוברת זכרון
ביום השנה לנפילתו של צביקה לופט בקיץ 2007, ערכנו ארנה אשתו, אורלי סטודיו אור ואני את החוברת. חוברת זכרון שאיגדה תמונות מחיו עם קטעי מילים, משפטים ופסקאות קצרות שנאמרו ונכתבו עליו. קשה לערוך חוברת זיכרון, קשה עוד יותר כשאיש היה חבר יקר ומשפחתו שזורה במשפחתי. 
זאת ועוד...
לוגו אלון הגליל
בהתקרב שנת העשרים וחמש לאלון הגליל, מצאתי עצמי מעורבת בהפקת חג הישוב. במסגרת העבודה על חזות החג וחומרי ההפירסום החלטנו אורלי ואני לעצב לוגו מיוחד לחג ה-25 . תהליך שינוי ובחירה של לוגו לפרוייקט וכל שכן לישוב, יש בו חשיבות קהילתית ויש להביא אותו להחלטת הציבור. הפעם, מכיוון שהכוונה היתה ליצר איקון יחודי לזמן מוגבל לא נקטנו בתהליכי עבודה מקובלים.
זאת ועוד...
לכל הפעילויות