מילים טובות

במהלך הזמן שהאתר מתנהל מגיעות אלי תגובות שאינן מתייחסות למאמר כזה או אחר אלא לכלל המהות הלא לגמרי ברורה שמתרחשת באתר הזה. החלטתי לאסוף את המילים היפות ולא לבזבזן, אחרי הכל טוב שלפעמים יש מילים מנחמות, מעודדות, מחזקות, מעצימות, משבחות,רציניות או מחויכות. מילים טובות!במהלך הזמן שהאתר מתנהל מגיעות אלי תגובות שאינן מתייחסות למאמר כזה או אחר אלא לכלל המהות הלא לגמרי ברורה שמתרחשת באתר הזה. החלטתי לאסוף את המילים היפות ולא לבזבזן, אחרי הכל טוב שלפעמים יש מילים מנחמות, מעודדות, מחזקות, מעצימות, משבחות,רציניות או מחויכות. מילים טובות!

וגם...

לעידית היקרה אני קורא כל פעם את הדברים שאת כותבת  ואני חייב לצייןשיש לך כתיבה מקורית, יפה ומרגשת. דווקא התמציתיות של דבריךהם מושכים את הקורא לעומק הדברים וכל כך בפשטות.הקלילות שבכתיבתך היא שגורמת לקורא לחייך, להנות ולהתענג.ישר כוח !! המשיכי ....באהבה אמנון
וגם...

בסוף ינואר 2013, כעשרה חודשים לעלייתו של האתר לאוויר, ישבתי לקפה עם גל קרטס ידידי ואחד השותפים להקמת מיזם קול גלגל.  גל הודה, במבוכה מסוימת, כי איננו מבין מה בעצם מטרת האתר ומה אני מנסה להגיד או לעשות. האמירה הטרידה אותי וכנראה שגם אותו שכן אחרי שובו הביתה הוא שלח לי את המיל הבא: 


הי עידית
אחרי שיחתנו אתמול, המשכתי לחשוב לעצמי מהו הפרויקט שלך, והבוקר, דפדפתי רגע בכמה מדפי האתר שלך, ונדמה לי שהגעתי לתובנה מסוימת: הפרויקט החברתי שלך הוא התבוננות חיובית על העולם ותיעוד זוויות המבט החיוביות האלה. לשם כך את אוספת רשמים, מעבדת אותם במעבד החיוביות ומתעדת את התוצאה באתר האינטרנט המוצלח שלך. על הבסיס של זה את מלבישה עוד דברים שתפקידם להזין את מעבד החיוביות - ולשם כך את זקוקה לחוויות , לעשיה חברתית, לחיכוך עם אנשים, אבל כל אלה הם האמצעים, לא המטרה.
ובעולם שבו הנטייה היא לחפש את השלילי, כל עבודה שמקדשת נקודת מבט חיובית, היא יותר ממבורכת. 

לראש הדף
תגובות
שם:
כתובת מייל:
captcha
לשליחת טלגרמה