פמיניזם, זו לא מילה גסה! – פעילויות
סיפורן של נשים בתמונה
תשמעו סיפור - 
הייתי בראשון לציון באיזה בוקר שישי. רחוקה ראש"לצ מאלון הגליל אבל מתגוררת שם אישה צעירה, בוגרת המכינה, שנפשי נקשרה בנפשה מה שמקצר את המרחק משמעותית. היה יום שימשי אחרי הגשם.
זאת ועוד...
בדידותה של ה"עובדת מהבית"
אין לי שעות קבועות,
לרוב אני לא עומדת בפקקים,
אין לי בוס או בוסית שיושבים לי על העורף,
אני יכולה להסחף יום שלם במסע בעולם האינטרנטי בעקבות מילה או מאמר שפגשתי,
יש ימים שבסופם לא ברור לי מה עשיתי היום,
לרוב אני זמינה לקפה, ארוחת בוקר, נסיעה למשתלה או שיחת טלפון,
והבית שלי הוא המבצר שלי במלוא מובן המילה... 
זאת ועוד...
ואם היא לא רוצה להיות נסיכה?
נורא קשה להסתכל על קטע מתוק כל-כך, ממיס לב ממש, בעיניים ביקורתיות, בעיניים נשיות עכשוויות, בעיניים פמניסטיות בעיניים של מחנכת, בעיניים של אם. קשה, אבל המרחק בין ללה-לנד אמריקה שבחרה מטרידן-אדיוט-עשיר על פני אשת עשיה-פוליטיקאית-נאורה לבין הבית שלנו שבו, תחת כל אבן כבדה פורח בעל סמכות שאורך שנים רבות וללא מסגיר ומפריע מתפקד גם כאנס/מטרידן/חביבן מצוי, המרחק לצערי הרב קטן. מאוד מאוד קטן. ולכן הסרטון הזה הטריד אותי כל-כך, במובן הכי רחב של חינוך בנות מגיל צעיר.

זאת ועוד...
אלות מוכות, עד מתי?-אלימות נגד נשים בהודו ובישראל
הבוקר, יום שישי 04/10/2013, התפרסמו בעמוד הדעות של עיתון הארץ מילותיה של אדלה ביאדי שלון - מפעילות אירגון כיאן* -  בנוגע לרצח המחריד שהתרחש בראשון בספטמבר בדבוריה ולרצח נשים במגזר הערבי בכלל. וכך כותבת אדלה:  
 "בוקר 1 בספטמבר 2013 נראה כמו עוד בוקר רגיל, עד שכותרות החדשות ב-7:30 דיווחו על הרצח הנתעב שהתרחש בכפר דבוריה. הרצח זיעזע את כל מי ששמע עליו, והסעיר את ארגוני הנשים, הפועלים זה שנים למיגור התופעה של רצח נשים בחברה הפלסטינית בישראל.
זאת ועוד...
Liv & Ingmar -המלצה
הזדמן לי לראות במסגרת פסטיבל הקולנוע של העיר חיפה, 2013, את אחד הסרט Liv & Ingmar המביא את סיפור אהבתם ויצירתם המשותפת של אינגמר ברגמן וליב אולמן. בכנות יתרה אני חייבת לציין שמעולם לא ראיתי סרט של אינגמר ברגמן מתחילתו ועד סופו. שילוב של השפה הזרה, האפרוריות האלימות והעצב השורים על הסרטים והקושי האישי שלי לראות סרטים מורכבים ו"כבדים" כאלו...
זאת ועוד...
משנות את מפת הקולנוע הישראלי
90% מהסרטים בארץ מבוימים על ידי גברים אך נשים הן 50% מהאוכלוסיה. 
בואו לעזור לנו לשנות את הסטטיסטיקה, אנחנו צריכות אתכם/ן! 
זאת ועוד...
כמה פעמים הוטרדת מינית בחייך?
עמוד פייסבוק חדש, תמים למראה, מסעיר את הרשת, במיוחד את הנשים שברשת. שמו אחת מתוך אחת ומה שכתוב מתחת לשם הוא ....
זאת ועוד...
"יש בנות שנהנות מאונס" אריאנה מלמד, facebook
השופט נסים ישעיה, שופט מחוזי בדימוס, בדיון על תביעתה של אשה צעירה להכיר בה כנפגעת פעולות איבה אחרי שנאנסה בידי ארבעה פלסטינים כשהייתה בת 13: "יש בנות שנהנות מאונס".

אני מאחלת לך, כבוד השופט בדימוס, שיום אחד תחליט ללכת הביתה בקיצור דרך ותעבור בחורשה, ותפגוש בה פתאום מישהו שמוכר לך, אפילו קרוב משפחה רחוק, והוא יחייך אלייך ויחבק אותך ואחר כך פתאום...
זאת ועוד...
על ייצוג נשים בפרסומות
הסרטון הופק כעבודה סטודנטיאלית במסגרת לימודי נשים ומגדר באוניברסיטת ססקטצוון ע"י שרה זלינסקי, קיילה הטצל ודילן למבי-ריין. "רצינו להראות כמה מגוחך עולם הפרסום בבואו להציג תפקידים מגדריים וסטראוטיפים בפרסומות ע"י היפוך אותם תפקידים מגדריים." [שרה זלינסקי]
זאת ועוד...