הדובדבן שבקצפת – פעילויות
הלוחשת לסוסים
כשקטנתי, שחגגה אמש 20, היתה בת שבע, היו לה שלושה סוסים אהובים. כלכך אהובים הם היו שצרפנו אותם לטיסה לארה"ב ואף הכנתי להם דרכונים אמריקאים אמינים למהדרין.
זאת ועוד...
"חיים פרטיים" סרט שהצית זכרון אישי
הזכרון נראה כעוגת - Mille-feuilles
השכבות נפרשות זו על זו, נצמדות לקרם האוורירי שנמרח בינהן, מחפות במתיקות רכה על קושי ופריכות.
זאת ועוד...
כשנפתחים עלי הכותרת
הרשומה הזאת נכתבת כדי לעודד אמהות [בעיקר] לנערות מתבגרות [ונערים גם] ברגעים שנחווים כ"רחוב ללא מוצא". כן, אפילו אני, כנאיבית נצחית, יודעת שאי אפשר להסיק ממקרה אחד, אישי ופרטי אל הכלל שמסביב, אבל, וזה אבל גדול, כשעמדתי מול הרחוב ההוא הייתי שמחה לפגוש מילים אופטימיות כאלו או אחרות. 

את, האם שעומדת כשאזנך צמודה לדלת חדרה הסגור, מנסה לשכנע את עצמך שהכל בפנים בסדר, אני רוצה לומר לך -
זאת ועוד...
"לאן הולכים ומה עושים עם כאלה כיסופים?"
האיום על חרותי בטייטל חדש התמוסס. הסטטוס החדש, להיות "סבתא של גידי" פגש בטוב את כנפיי הנפרשות. הן התרווחו [מלשון רווח], התמלאו אויר והועצמו, 
כדי להיות ראויות ל"משא" החדש,
למסע החדש, המבורך.
***
ככה נסתיימה הרשומה הקודמת שלי בנוגע לסבתאות, אלא שאז החליטה המשפחה לעבור לכמה שנים לארה"ב ומבלי להסס עשקה אותי מהאוצר שהוענק לי, או ככה לפחות הרגשתי.
זאת ועוד...
בואו נדבר על סבתאות!
אז כן, כבר שנה אני סבתא.
התואר הזה פגש אותי לא מוכנה.
הכרתי בהריונה של כלתי ואף תעדתי אותה ואת בני ברגעים היפים הללו,
אבל רגשית ונפשית לא הייתי בשלה לסבתאות הזו.
זאת ועוד...
פרופורציה
כשמשהו לא טוב קורה לילדה שלי אני מתרסקת.  השמיים מתקדרים באחת וצונחים לעבר האדמה  מתקרבים ככה שנשאר מעט, מעט מדי אויר בין לבין.
זאת ועוד...
אמא טובה?!
"איך אדע אם אני אמא טובה?" היא שאלה פתאום "האם אני יושבת איתם מספיק? מקריאה נכון? משחקת כשצריך? האם אני קשובה לכל אחת ואחד מהם??"

ואני בטיפשותי עניתי. מייד עניתי. אני, שהבאתי לעולם שני ילדים במרחק שנים ההופך אותם לילדים כמעט יחידים, יושבת מולה, אם לחמישה [!!!] מגיל מצוות ומטה וברוב אדנותי נותנת עצות.

את השאלות החשובות ביותר לא שאלתי -
זאת ועוד...
התחלה וסוף
שיר שכתבה אלה-12- בשעור כתיבה יוצרת בהנחיית לוטם ..., אורנים ינואר 2015 -
זאת ועוד...
מחשבותיי על Pediculus humanus capitis
יולי. הילדה יצאה לחופש הגדול ויחד אתה מושבת כינים. מזמן לא פגשתי מושבה מסודרת וקהילתית כל-כך. חבר מביא חבר, הרבה סקס וילודה באוויר והכול על נדלן זול, נקי ומטופח. אמנם שטחים של מישהו אחר אבל היי, למי אכפת?! 
זאת ועוד...
מגפה מתוקה
לכל דור יש משחקים, שירים ותמכרויות משלו. הדרך היחידה שלנו להיות בענינים היא לא לפספס אירועי התמכרות כאלו, במיוחד כשהם כל-כך מדליקים...
זאת ועוד...