דיבור פשוט – פעילויות
ציטטות
האדמה והשמיים
נשארים כאן לעולם
על כן אסור לתת אותם במתנה.
אבל תוכל לתת לי פרח,
אם תרצה לתת לי פרח,
ותוכל לגעת בי בשתי ידיים
שנולדו מאדמה.

ידיים שנוגעות
גם זוהי מתנה
גם זאת, כן גם זאת
מתנה.
זאת ועוד...
ניווט נשמה
זכיתי. יש לי חבר אחד שהיה אחד מחבורת המופלאים של קול גלגל, הוא שסיפר לי על המסע אל עצמך במידבר, ושיחות הנפש הממושכות שלנו, תמיד תתנהלנה עם לחם ריחני וממרחים שווים. זכיתי!
זאת ועוד...
"אחריות עקיפה"
לפני כחודש זומנתי לאירוע בו נכח חבר שלא ראיתי שנים רבות מאוד, כ-15 ליתר דיוק. אי שם בתחילת שנות התשעים הייתה ביננו ידידות עמוקה תוך שיתוף המאוויים, החלומות והחוסרים שהעיבו על אושרו וכהרגלי - אז וגם היום - לא עמדתי מהצד והתערבתי במהלך חייו. למרות שהדחקתי חלק מהמעורבות הזו המפגש ביננו הציף אצלי שאלות רבות ובמרכזן התהייה: האם ועד כמה מתקיימת עלינו "אחריות עקיפה" על התערבות מכוונת בחיי הזולת?
זאת ועוד...
אז מה בעצם את עושה??
לא היה פשוט לנסח במילים את ה- Mission Statment שלי. זה זמן שאני יודעת לבנות ולהכין מערכים לכל נושא שנידרש, לכתוב ולנסח שאלות וקוי מיתאר, ללקט ממלאי החומרים שלי את אלו שמאירים אחרת, שפותחים את גבולות המחשבה הסדורה, הישרה. זה זמן שאני מתנסה בהעברת המפגשים הללו, 4 שעות כל מפגש כדי לפתוח, לחפור, להסיר מסכות להזיז מחיצות ולשלות את פניני התובנה, את רגישות המחשבות, את הפחדים והודאויות. לא פשוט היה לנסח את הכלי שמאפשר את התהליכים הללו במילים. ניסיתי!
זאת ועוד...
מדוזות
מי שביקר אי פעם במצפה ימי או אקווריום ענק, זוכר ודאי את מיכלי המדוזות המרהיבות. מינים וזנים שונים ממשפחה מיוחדת זו שטים ונעים במים ברכות ואוריריות מופלאים. בדרך כלל חדר התצוגה יהיה חשוך מעט ואור עדין מופנה, כזרקורי במה, לעבר היצורים השקפקפים המרקדים בחנניות בין בועות האויר. 
זאת ועוד...