התמצאות במרחב

שלום,
אם פתחת את האתר בנייד, עדיף לסובבו לרוחב :)
כן, ככה טוב יותר! אני שמחה שהגעת לאתר שלי ואשמח עוד יותר עם ברצונך להשאר בקשר. כאן נרשמים, וגם מבררים יותר עלי :) ואין דאגה, אני לא שולחת יותר ממיל אחד בשבוע, וגם זה לא תמיד. 

האתר הוא אישי אבל פתוח וחינמי. מטרתו להפנות את המבט ואת תשומת הלב למה שיפה, חכם, טוב וראוי בעולמינו בעזרת מילים ודימויים ולפעמים גם צלילים. המשקפיים לרוב שלי, ולעיתים של אורחים שהוזמנו לכתוב כאן על עצמם ובכלל.

כאן אין סודות, כל כפתור שלחצת עליו מוביל לרשומות שונות  באותו נושא רחב. ניתן לחזור לעמוד הבית ע"י לחיצה על הסמליל של האתר מימין למעלה, הדימוי הגדול מימין לרשומה מייצג אותה, הדימוי הקטן מתחתיו מייצג את הנושא הרחב, הקטגוריה, אליו היא שייכת והדימויים בשחור-לבן ליד מזכירים שיש עוד נושאים קשורים. עמידה עליהם [ללא לחיצה] תגלה את שם הנושא ואז ניתן ללחוץ להמשך המסע. הקושי הוא כמובן, בריבוי הנושאים ובמגוון שלהם. אנסה לעשות לך סדר ראשוני. אז ככה - 

בלוג
-
 מכיל פוסטים בנושאים חד פעמיים לרוב ללא המשכיות. התחומים מתחלקים בבלוג לשלוש קטגוריות: חברתי, פוליטי ואחר.

דברי טעם / mindmaptalk#
-
הסבר, סיפורים קצרים והצעה למסע משותף בדרך מדהימה, קצרה וממוקדת לניקוי הערפל שמסתיר את הדרך בתקופות בחיינו.

התמצאות - בדיוק מה שאנחנו בו כרגע...
טלגרמה - מאגדת את כל הדרכים ליצירת קשר. בנוסף, בתחתיתה של כל רשומה יש הזמנה לתגובות.המגיעות קודם אלי ובהמשך בתחתית הדף.
הטור השמאלי בדף הבית מגלה מה הדברים האחרונים שנכתבו. לחיצה על כל אחד מהם היא מעין קיצור דרך ישירות לרשומה הזאת ולקטגוריה בה היא ממוקמת.

חלון התמונות המתחלפות בצד ימין במסך הבית גם הוא "לחיץ". בעיקרון, תפקידו לערוך מעין הכרות ויזואלית עם תחומים שמעסיקים אותי, מעין חלון הצצה כזה. לחיצה עליו תוביל לעמוד מפורט שמאפשרקישור לכל אחד מהצילומים, הנושאים, שמופיעים בחלון.


to top