עיצוב, סטיילינג ושידרוג חללים
לא למדתי עיצוב.
יתרה מכך, בשנות העשרים לחיי כשלא היה ברור לי מה הכיוון המקצועי, עשיתי אבחון במכון הכוונה מקצועית נחשב. בשיחת הסיכום [שלא קיבלתי בכתב אלא מה שכתבתי בכתב ידי] הם אמרו: אמנות אבל לא אמנית, ניהול אבל לא ברור של מה ומה שבטוח, הוסיפו, לא אדריכלות ולא עיצוב פנים כי אין לך ראייה מרחבית טובה.
News
כמה טוב שבאתם הביתה "à la guerre comme à la guerre" - במלחמה כמו במלחמה,
סנדרלה בארמונה כן, ניקיתי ת'ארמון הבוקר. לקח לי כארבע שעות, למרות שלא היה מלוכלך 🙂באמנה עליה חתמתי כשהתחלתי לארח כתוב שכל אורח.ת הם כמו המלך והמלכה מ"בדולינה"  ואני, הפונדקית, צריכה לדאוג שהארמון יחכה מצוחצח, מסודר, ריחני ומזמין.
עבודת כפיים 4 - מותו של איש האור כמה אפשר להעצב ממוות של אדם שבקושי הכרתי?הרבה. כך מסתבר.
שמריהו לוין 7, אורח מפתיע רגע לפני חגיגות השנתיים לבית החיפאי אני מרגישה שסגרתי מעגל עם החזון שלי, עם המחשבות שהתחילו את מסע העיצוב של הבית ולא חשבתי ששרדו בתוצאה הסופית. יש משהו מצמרר כשמישהו קורא בנשמתך כמו בספר פתוח, יש משהו מסעיר כשהמישהו הזה נמצא, לכאורה, מהצד השני של מתרס חיינו המפורזים בארץ הזאת.
הופ הופ טרללה, גדלנו... עשרה חודשים עברו מאז סיימתי את משרדי החברה הקודמים ועד שקיבלתי - בווצאפ - קובץ תמונות, ושאלה - "תצליחי להפוך את המקום הזה ליפה??"
...
כניסה לחברים
גני ילדים בבית מלון ?! - עיצוב משנה מציאות
תראו איזה יופי - 
פרויקט עיצוב והקמת גני ילדים בבתי מלון בטבריה לטובת מפוני הצפון שכבר חודשיים זהו ביתם.
‪Read more ...‬
מהפך - ממחסן למשרד הייטק
שלושים שנות נישואים לא הכינו אותי ל-24/7 עם בנזוג עובד...בבית. 

כמו רבים בעולמות התוכן הללו, לאורך כל הקריירה שלו הוא יצא מהבית בבוקר לאזור המרכז וחזר מאוחר בערב. הרבה עבודה, מעט בית והפרדה מוחלטת בין שני תחומי החיים.

הקורונה שפרצה בתחילת השנה החולפת שינתה, שלא לומר הרעה, את תנאי התעסוקה של רבים. אלו שהמשיכו לעבוד עברו לעבוד מהבית ובינהם האיש שלי.
‪Read more ...‬
וואלה?! דומה אך לא זהה
קומה נוספת, אותו בניין, אותו הגודל, שוכרים לא ידועים.
מחשבות בתכנון: ליצר מרחב עם נשמה ונשימה, דומה אך לא זהה, תוך הבנה שהמרחב החדש -גם אם כרגע "יגורו" בו אחרים - הוא עתודת הצמיחה וההתרחבות של הקומה שכבר אוכלסה ולכן חייב לדבר באותה שפה.
‪Read more ...‬
לכל הפעילויות