עיצוב, סטיילינג ושידרוג חללים – Activities
הפונדקית, שמריהו לוין 7 חיפה
ת"ז היסטורית -
שנת בנייה 1933 בערך   
אדריכל יוסף ברסקי  
קומה שלישית מארבע 
דירה רחבה ומוארת בבית בסגנון ערבי  
‪Read more ...‬
כמה טוב שבאתם הביתה
"à la guerre comme à la guerre" - במלחמה כמו במלחמה,
‪Read more ...‬
עבודת כפיים 4 - מותו של איש האור
כמה אפשר להעצב ממוות של אדם שבקושי הכרתי?
הרבה. כך מסתבר.
‪Read more ...‬
וואלה?! דומה אך לא זהה
קומה נוספת, אותו בניין, אותו הגודל, שוכרים לא ידועים.
מחשבות בתכנון: ליצר מרחב עם נשמה ונשימה, דומה אך לא זהה, תוך הבנה שהמרחב החדש -גם אם כרגע "יגורו" בו אחרים - הוא עתודת הצמיחה וההתרחבות של הקומה שכבר אוכלסה ולכן חייב לדבר באותה שפה.
‪Read more ...‬
הופ הופ טרללה, גדלנו...
עשרה חודשים עברו מאז סיימתי את משרדי החברה הקודמים ועד שקיבלתי - בווצאפ - קובץ תמונות, ושאלה - "תצליחי להפוך את המקום הזה ליפה??"
‪Read more ...‬
משרד ללא שרד
משרד מאכלס בהגדרתו את השרד, קרי פקידות ונותני שרות. הרבבה מים זרמו אפילו בירדן מאז הומצאה המילה "משרד", וזה לבטח לא זה המקרה של זה המשרד. כאן, במרחב הזה, יפגשו יומיום, אוסף של גברים ונשים בפאתי שנות השלושים לחייהם. חכמים אשששש, כייפיים, נישאים על גלים של תאוות ושמחת חיים. יצירתיים ומלאי אמונה בעצמם, בעולם, במקום שלהם בעולם הזה וביכולת לעשות, לשנות, לשים חותם ולבנות קריירה... בקיצור הייטקיסטים.
‪Read more ...‬
מהפך - ממחסן למשרד הייטק
שלושים שנות נישואים לא הכינו אותי ל-24/7 עם בנזוג עובד...בבית. 

כמו רבים בעולמות התוכן הללו, לאורך כל הקריירה שלו הוא יצא מהבית בבוקר לאזור המרכז וחזר מאוחר בערב. הרבה עבודה, מעט בית והפרדה מוחלטת בין שני תחומי החיים.

הקורונה שפרצה בתחילת השנה החולפת שינתה, שלא לומר הרעה, את תנאי התעסוקה של רבים. אלו שהמשיכו לעבוד עברו לעבוד מהבית ובינהם האיש שלי.
‪Read more ...‬
הבית המחודש של מרג'י - שיפוץ בשלט רחוק
חברה טובה סגרה פרק נישואיה. בשלב ראשון היא זו שיצאה מהבית המשותף. אין לי בררה, אמרה, אני עוברת ליחידה קטנטונת במושב, עד שהדברים יתבהרו, את חייבת לבוא לעזור לי לסדר שם. אז באתי, הצצתי ונפל לי הלב...
‪Read more ...‬
'קפה אלונה' - צילומים מבית הקפה
בית הקפה הקהילתי כשמו כן הוא גם בפרטי העיצוב שבו. הכל הגיע מתרומות של אנשי הישוב וצריך היה לנוע בעדינות בין התאמת הפריט לקו הקליל והצבעוני של הקפה ובין הרצון לא לפגוע ולעלוב בתורמים. התוצאה משתנה בכל תקופה כשחפצים חדשים נכנסים ואחרים יוצאים הלאה. יש רגעים, יש ימים, בהם האור, הצבעים והאנשים מזמינים ללחוץ על המצלמה. לרוב מצלמת הנייד. רשומה מתמשכת שענינה צילומי בית הקפה, קפה אלונה, צילומים.
‪Read more ...‬