חומרים ותכניות
סל מוצרי תוכן שיצרתי במהלך השנים, תכניות ותכנים שנוגעים בתחומים המסעירים ומעניינים אותי, בהם - תרבות, חינוך, נוער פריפרייה, נשים ועוד. הם שרתו ומשרתים אותי בעבודתי כמנחת קבוצות ולכן החלטתי להעלות אותם לכאן, ולאפשר למי שיחפוץ שימוש בהן! 
News
001 שמות שם. שם הוא הדבר הכי שרירותי שקיבל האדם.שם הוא הדבר הכי משמעותי שיש לאדם.מרגע שניתן לנו שמנו הוא נבנה ומשתנה במודעות ובהתנהגות.אני יכולה לבנות לעצמי "שם טוב" במשך שנים, וברגע אחד להורסו. ובהפוך, מי שרכש לעצמו "שם רע", יזדקק לעבודת תיקון אינסופית כדי לרכוש לשמו מעט כבוד חזרה, כדי לתקן.השם בא לנו מבחוץ ונשאר עמוק בבפנים. הוא הדבר הראשון שאנו אומרים לאדם זר ודבר האחרון שיאמר על קיברינו. המפגש העוסק בשמות מתאים לתחילת שנה, מחזור, כיתה. אבל לפעמים נכון גם למקמו באמצע תהליך כשיש תחושת חוסר התגבשות. שם הוא אחד מעמודי היסודות של ההכרות האנושית. 
...
כניסה לחברים
פוקוס על... ערכים ומושגי יסוד
ערכים ומושגי יסוד רבים אינם זוכים למקום של שיח חברתי עם נוער וצעירים. זו לא זכות, זו חובתינו לדבר את הדברים בקול, לשאול עליהם שאלות, "לחפור" עוד ועוד כדי ליצר תשתית אנושית, הומאנית, אינטלקטואלית רחבה, לאו דווקא אחידה, שעליה תמשיך החברה כאן לשגשג ולפרוח. בעמודים המצורפים תוכלו להציץ, להוריד, לשנות ולהשתמש במצגות שהכנתי לשיחות שכאלו. המצגת היא הצעה לשיח אבל חייבת תמיד התאמה לקהל היעד הספציפי ולכן מתוך אמונה בחשיבות מעגלי הדיבור הללו החלטתי לצרפן פתוחות וחינמיות.
‪Read more ...‬
סיפור שהתחיל בפחית של צבע
מה מייחד אותנו כבניאדם? 
מה הן חוליות עמוד השדרה שהיינו רוצות לפתח אצל ילדינו, תלמידינו??
ואיך כל זה מקבל ביטוי באמנות, בעיצוב, באופנה וארכיטקטורה...
‪Read more ...‬
"בואו נדבר גלויות"
במהלך ההכנות לכנס אז עם מה הם יצאו מפה? שרקמנו והפקנו בסוף תכנית 'מובילי דרך' יצרנו קלפים מסוג חדש. קלפי מילה וטקסט בפורמט גלויות דואר של פעם. הגלויותמאפשרות שיחה ב"השראה" שירית, ספרותית והגותית.
המסר שלנו היה פשוט והוא אומר למשתתפי המעגל: עזבו משחקי פוזה ושטחיות, "בואו נדבר גלויות".
‪Read more ...‬
לכל הפעילויות