דיבור פשוט
שדות הכותנה של העמק מכוסים בסוף הקיץ במרבדי ירוק עז של שיחי כותנה המנוקדים בפרחי השיח החלמוניים ההופכים למארזי כותנה ירוקים-חומים ולבסוף בפונפוני צמר גפן תלויים. תהליך טבעי. הכותנה משמשת כדימוי  לשיח [שיחה], או העדר השיח בו מתפתחים ילדים ונוער בדור הנוכחי, שרבה בו לכאורה התקשורת אך מועט בו הדיבור הפשוט...
News
ניווט נשמה זכיתי. יש לי חבר אחד שהיה אחד מחבורת המופלאים של קול גלגל, הוא שסיפר לי על המסע אל עצמך במידבר, ושיחות הנפש הממושכות שלנו, תמיד תתנהלנה עם לחם ריחני וממרחים שווים. זכיתי!
מדוזות מי שביקר אי פעם במצפה ימי או אקווריום ענק, זוכר ודאי את מיכלי המדוזות המרהיבות. מינים וזנים שונים ממשפחה מיוחדת זו שטים ונעים במים ברכות ואוריריות מופלאים. בדרך כלל חדר התצוגה יהיה חשוך מעט ואור עדין מופנה, כזרקורי במה, לעבר היצורים השקפקפים המרקדים בחנניות בין בועות האויר. 
...
כניסה לחברים
אמא טובה?!
"איך אדע אם אני אמא טובה?" היא שאלה פתאום "האם אני יושבת איתם מספיק? מקריאה נכון? משחקת כשצריך? האם אני קשובה לכל אחת ואחד מהם??"

ואני בטיפשותי עניתי. מייד עניתי. אני, שהבאתי לעולם שני ילדים במרחק שנים ההופך אותם לילדים כמעט יחידים, יושבת מולה, אם לחמישה [!!!] מגיל מצוות ומטה וברוב אדנותי נותנת עצות.

את השאלות החשובות ביותר לא שאלתי -
‪Read more ...‬
"אחריות עקיפה"
לפני כחודש זומנתי לאירוע בו נכח חבר שלא ראיתי שנים רבות מאוד, כ-15 ליתר דיוק. אי שם בתחילת שנות התשעים הייתה ביננו ידידות עמוקה תוך שיתוף המאוויים, החלומות והחוסרים שהעיבו על אושרו וכהרגלי - אז וגם היום - לא עמדתי מהצד והתערבתי במהלך חייו. למרות שהדחקתי חלק מהמעורבות הזו המפגש ביננו הציף אצלי שאלות רבות ובמרכזן התהייה: האם ועד כמה מתקיימת עלינו "אחריות עקיפה" על התערבות מכוונת בחיי הזולת?
‪Read more ...‬
אז מה בעצם את עושה??
לא היה פשוט לנסח במילים את ה- Mission Statment שלי. זה זמן שאני יודעת לבנות ולהכין מערכים לכל נושא שנידרש, לכתוב ולנסח שאלות וקוי מיתאר, ללקט ממלאי החומרים שלי את אלו שמאירים אחרת, שפותחים את גבולות המחשבה הסדורה, הישרה. זה זמן שאני מתנסה בהעברת המפגשים הללו, 4 שעות כל מפגש כדי לפתוח, לחפור, להסיר מסכות להזיז מחיצות ולשלות את פניני התובנה, את רגישות המחשבות, את הפחדים והודאויות. לא פשוט היה לנסח את הכלי שמאפשר את התהליכים הללו במילים. ניסיתי!
‪Read more ...‬
לכל הפעילויות