News
mindmaptalk# - הצצה 04
קורה, 
שפרויקט נקלע לערפל, לבלבול קל. קורה שלפרוייקט קיים ומתנהל נולד פרוייקטון תינוק חדש ומרגש. קרה שפרויקט "מהפח" הזמין את "דברי הטעם" לשיחה בטבע. 
‪Read more ...‬
mindmaptalk# - הצצה 03
"השראה ועצירת הריצה 
לצורך התבוננות ומחשבה"
ככה הוא כתב לי כששאלתי "מה נתן לך התהליך שעשינו יחד?" ולא, הוא לא יזם אותו...
‪Read more ...‬
דברי טעם?! מה זה??
זה לא טיפול פסיכולוגי, זה גם לא אימון, וזה מביא רק טוב. 
דברי טעםהזמנה והזדמנות לשיחה בשניים. 
להקשיב,
לשאול,
לשקף
ולחדד, את עדשת הפוקוס של תמונת חייך,
גם בתנאים של עומק שדה רדוד ומטושטש...
‪Read more ...‬
נעמי יהל, עבודות חדשות
נעמי יהל,
שנה חדשה
עבודות חדשות
חמישי שישי 19-20/9/2019 09:00-17:00
בסטודיו של נעמי בתל אביב, רחוב בן עטר 18
כתמיד, ניתן להזמין טלפונית מעדית 050-2008212 או מנעמי 052-5361743. אני אהיה שם עם נעמי.
צילומי אילוסטרציה מצורפים -
‪Read more ...‬
קפה אלונה - קפה קהילתי באלון הגליל
כל הסיפור במילה אחת "קהילה!"
נזכרתי כמה אני אוהבת עשייה קהילתית, כמה אני טובה בלעשות ניסים עם אחרים וכמה אני לא נבהלת מסלעים שעומדים בדרך. היו לנו שבועיים לפתיחה שהצוות [שלא הייתי חלק ממנו] קבע. הדיבור היה "נפתח ונראה" או "נתחיל ככה ואחר כך נשפר". אני לא מאמינה בהתחלות כאלו. היעדים שלי היו שכמה שיותר אנשי קהילה יקחו חלק בהקמה בכל הרבדים שלה, שכשיפתח, הם ואחרים יכנסו למקום ויגידו "וואו!" ואחר כך הם יגידו "הי, את זה אני תרמתי!" או "איזה יופי מה שהוא עשה" וגם "איך אני יכולה להשתלב?"

בשישי 6/9/19 הקפה נפתח להרצה. אני ביליתי בקפה תל-אביבי באותו הבוקר אבל ממה ששמעתי, ומהתמונות שצילמה גאיה אילן, נראה שהיעדים הראשונים הושגו.

לא מאמנים? ספקניות? מוכרחים לראות בעינים? בצדק!
בואנה ובואו לבקר, שעות הפתיחה* בהמשך לפוסט -
‪Read more ...‬
השולחן של אורית עריף
מחדשת מדור ישן ואהוב בו הוזמנו יוצרים לספר על מרחב היצירה ושולחן העבודה שלהן.ם. הפעם זו אורית עריף שהוציאה ספר מרתק בו היא מאתגרת נושאים קשים ומורכבים אבל... בפורמט של קומיקס. זו אחלה מתנה לחגים. רוצים להכיר אותה? להבין איך היא עובדת ואיפה יצרה את הספר שלה? בבקשה, נותנת לה את רשות הדיבור -

‪Read more ...‬
בוקר התארגנות של כלה
כזה עוד לא היה לי... התארגנות של כלה (לא שלנו) אצלי ביחידת האירוח. 
נעם, כלתו של אור בן השכנים, הוזמנה עם המלוות שלה להתארגנות בבוקר חתונתה.
אנרגיות של התחלות חדשות, תא זוגי שיכרך הערב בברית חופה וקידושין (כזו או אחרת), הווי של אמהות, אחיות וחברות שעוטפות את הכלה בחום ואהבה גדולה, מכינות אותה. וכל זה.. אצלי! ישששש!!!
ברכה על ראשן וברכה על ביתינו.

‪Read more ...‬
Peaceful Stylish Galilee Haven
מתחת לבית, קרוב ללב אבל מבודד, עם ניקי שמגיעה לבקר בשעות האוכל בעיקר, טרמפולינה ענקית וחורש אלונים עבות. זאת יחידת הארוח שלי שמזמנת לחיי הכרויות ומפגשים ואת היכולת לתת מנוחה ושקט למי שלא חיי בגליל הזה שלנו. מצרפת כאן צילומים, צילומים ומעט מאוד מילים.
‪Read more ...‬
5 חתנים ל 5 כלות?
בתוך שלל המשפחות הקונבנציונאליות [אמא, אבא + 3 עוללים] שהגיעו הקיץ ליחידת האירוח, סגר את הקיץ משה מדטרוייט. הוא פנה דרך האתר, רצה להזמין ארבעה לילות וכתב ש"יקר לי קצת. אפשר לעשות משהו בעניין המחיר?" "לא", עניתי "אינני עושה הנחות, אבל אם יתאים לכם אפנק בארוחת בוקר ישראלית באחד הבקרים". עברה יממה ואז להפתעתי, הוא ענה מתנצל שהיות והוא שומר כשרות הצעתי איננה רלונטית, וסגר את הזמנת המקום במחיר הנקוב לחמש נפשות, התכולה המירבית של המקום. ואני מייד רשמתי אצלי ביומן "משה, דוסים+ 3 ילדים". כמובן שמזרוני היחידה הוצעו בשלל מצעים ורודים, אדומים ותכלכלים עם שמיכות תואמות. תארו לכם מה גדולה הייתה הפתעתי כשמי שנכנסו בדלת היחידה היו החבורה הזאת -
‪Read more ...‬
אמנת הנחל
התכנסנו, אנשי הנחל. לשחזר את הצלחת האמנה התלויה במעיין הסוסים. הרעיון בבסיס האמנה הוא,  שאיננה מורה לאיש איך לנהוג אלא מזמינה את הציבור להצטרף לרצון להגיע למקום נקי ומטופח ולהשאיר אותי כזה גם לבאים אחרינו. שמחנו שהצטרפו אלינו שלושה חברים מכעביה שזימנו מעגל הכרות מחודש ותרגמו את המסרים לערבית. באזור בו אנו חיים העברית והערבית חיות זו לצד זו, אנו ושכנינו חולקים את הנחל והמעיינות, את החורשות ומסלולי ההליכה. האחריות על בריאות ונקיון הטבע הזה, של כולנו היא.
‪Read more ...‬