אז מה ה Why שלי?

סיימון סינק Simon Sinec הוא האיש שמיקד אותי בחיפוש אחר ה-Why. אבל סינק עצמו לא מרבה לדבר על ה-Why שלו, הוא חי אותו. הוא, כמו אחרים שנסחו את הלבה שבוערת בהם, שינה כיוון מקצועי ומצא את המקום הנכון והמדוייק לו.

אני, בעיני חניכה במכינה קד"צ בה עבדתי וממשתי את ה-Why שלי במלואוסיימון סינק ניסח את ה-Why שלו כ-מי שעוקבים אחריו יוכלו להעיד, כי הוא חי לאורו ועושה כל שביכולתו ללמד ולעודד השראה בחייו ובחיי אנשים אחרים.

ה why שלי, עדית שגב, הוא -כשאני בוחנת את עברי אני יכולה לזהות את ה- Why שלי בכל דבר בו עסקתי בעבר, וחשוב לי המשט הראשון שמגדיר מוטיב משמעותי ומרכזי בחיי. כשאני בוחרת ובוררת את מקומות המעורבות והעשייה שלי היום אני משתמשת בהגדרה הזו כבנפת קמח מחוררת, אם הדברים עוברים דרכה, סימן שיש לי פה מקום, המקום הנכון*, המקום בנכון בשבילי. * את המקום הנכון שאלתי מהמרצה המבוקש ביותר ב- TED ד"ר קן רובינזון  Ken Robinson שאמר -
"אני מאמין בכל ליבי שכולנו נולדים עם יכולות טבעיות אדירות, וככל ששהותינו בעולם מתארכת, אנחנו הולכים ומאבדים את היכולת לזהות אותן ולהשתמש בהן... אני משתמש במושג המקום הנכון / The Element כדי לתאר      את העיסוק, שהוא נקודת המפגש בין אהבתינו לכשרוננו."  
זאת ועוד...

- לשמירת קשר וקבלת רשומות/פוסטים, הרשמו.
כאן נרשמים
to top
Gallery
תגובות
שם:
כתובת מייל:
captcha
לשליחת טלגרמה