דברי טעם
פרגמנטים מסיפורים אמיתיים
זה השבריר שאני יכולה לשתף בו. יש בכך אלמנט מתסכל... הייתי שמחה לשים מפות שלמות אבל מפאת הפרטיות אקבץ כאן רק פרגמנטים*, רסיסים של התגלות. כל מה שמסופר ומתועד כאן אמיתי ושריר, ורק שמות הדמויות, האנשים שהגיעו אלי, שונו. כמה מילים על דברי טעם:
News
נוח "השראה ועצירת הריצה לצורך התבוננות ומחשבה"ככה הוא כתב לי כששאלתי "מה נתן לך התהליך שעשינו יחד?" ולא, לא הוא יזם אותו...
לימור היא נצחה את כל הסקפטיקנים וזכתה ב-48% מקולות אנשי העמק שהצביעו למועמדותה כראשת המועצה אבל בבוקר שאחרי, האיש שכבר יושב שם 12 שנה חזר למשרדו.. עד הבחירות הבאות.
אנשי הנחל קורה, שפרויקט נקלע לערפל, לבלבול קל. קורה שלפרוייקט קיים ומתנהל נולד פרוייקטון תינוק חדש ומרגש. קרה שפרויקט "מהפח" הזמין את "דברי הטעם" לשיחה בטבע. 
...
כניסה לחברים
גלית
א עַל-מִשְׁכָּבִי בַּלֵּילוֹת בִּקַּשְׁתִּי אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי בִּקַּשְׁתִּיו וְלֹא מְצָאתִיו:
ב אָקוּמָה נָּא וַאֲסוֹבְבָה בָעִיר בַּשְּׁוָקִים וּבָרְחֹבוֹת אֲבַקְשָׁה אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי בִּקַּשְׁתִּיו וְלֹא מְצָאתִיו:
[שיר השירים ג']
‪Read more ...‬
מירי
בפסיכולוגיה חיובית מציינים שעל כל חוויה שלילית אנחנו צריכים שלוש חיוביות כדי לאזן .התנסות שלילית נדבקת אלינו כמו סקוץ והחיובית, לצערינו, מחליקה לה הלאה... באסה!
‪Read more ...‬
שי
חברות חוצת גילאיים עם גבר צעיר בגילו של בני בכורי. מערכת יחסים שהתחילה בהתנדבות משותפת, והמשיכה גם כשהמיזם נגוז הובילה, אחרי שנים, לסדרת פגישות ומפה שבמרכזה "בחינת מסלול" להמשך מהלך חיים. בחור מוכשר שחווה, בואך גיל30, שני מסלולים אפשריים, שונים קיצונית זה מזה בפוטנציאל ההשתכרות שלהם ובצפי האושר והמשמעות שיביאו לחייו, ובשניהם הצטיין. בחירת קריירה שסומנה בעבר מועמדת לבחינה מחודשת כדי לנסח יחד תמונת עתיד תעסוקתי ואישי ברורים יותר ולברר את המקום הנכון

‪Read more ...‬
לכל הפעילויות