רחל, רק על עצמי – Activities
ערבי תרבות עברית "ניגון הלב"
קהילת "ניגון הלב", מקיימת שיגרה של ערבי שבת וחג הבנויה ברובה על שירה ולכן אין פלא שהערב השנתי של הקהילה נסוב תמיד סביב שירה, שירה ישראלית 'כמו פעם'. את סיפורי החיים של אלכסנדר פן, לאה גולדברג, נתן אלתרמן, אברהם חלפי או שלונסקי כותב, שוזר ומספר ד"ר מוטי זעירא. בין ביוגרפיה, הסטוריה ישראלית ואנקדוטות, מופיעים זמרי הקהילה בביצועים נוסטלגיים מלווים במעצבי במה, נגנים, שחקנים, ומפיקים...כולם חברי הקהילה. ההפקה השנתית, היא גם ערב גיוס המשאבים של הקהילה.
‪Read more ...‬
ערב רחל, מיזם של קהילה!
עוד התענגות על הערב שסחף את אנשי העמק. ערב שירי רחל "רק על עצמי" שהפקתי יחד עם כל קהילת "ניגון הלב"... צילומים של "כוכבי הערב"  במצגת עמוד הבית ובגלריה המצורפת. כל הצילומים של אלון תלמי.
‪Read more ...‬
עוד מערב "רק על עצמי"
למה חשובות התודות?
בעיקר כדי להראות כמה רבים האנשים שיש להם חלק בהצלחת הערב. אירוע בסדר גודל שכזה מטבע הדברים מעורבים בו אנשים רבים, כולם אנשי מקצוע מיומנים המקבלים שכר בעד עבודתם.  בהפקה קהילתית בודדים הם מהסוג הנ"ל והם חולקים את המטען עם חברות וחברי קהילה מתנדבים שבאים בסוף יום עבודה לחשוב, לתכנן, לארגן...לנגן, לשיר, לארח, לאפות ושוב לחשוב ולשקול כל פרט ופרט בהפקה... עובדים ב"משרה נוספת" וגם נשארים לפרק ולנקות אחרי כיבוי אורות הבמה.
‪Read more ...‬
נמשיך לשיר ולספר אותך....
רחל ידעה לספר על עצמה ולא תמיד היה מי שישמע. קהילת "ניגון הלב", כקהילה, מנסה להיות קשובה ליחידים שבתוכה, מנסה להכיל, לעודד, לחבק ולהצמיח. הצלחת ערב רחל יש בה כדי להעיד על התבגרותה של הקהילה שלימדה עצמה במהלך השנים איך להפיק תוצרים איכותיים מתוך הציבור המיוחד המרכיב אותה, למצוא מרחב עשייה ונתינה לכל פרט ולהתגאות בתוצר המשותף.
‪Read more ...‬
לא שרתי לך ארצי ?
דווקא שרתי ואשיר, בקולות רבים, בקולות צלולים, עם מילות השירים ומספר הסיפורים. נשארו עוד מעט כרטיסים, בצדדים ומאחור ומכל פינה באולם הנפלא של יפעת רואים ושומעים....מוזמנות!
‪Read more ...‬
פגישה, חצי פגישה
רוח השטות וחדוות הזמר מלווים את החזרות לערב רחל בביתה של עידן באלון הגליל. כמו למשל:
מה קורה ששני אנשים, עם שני מכשירי i-phone, מצלמים בו זמנית את אותה חזרה?
‪Read more ...‬