ישראלית, מכינה למנהיגות ומצוינות חברתית,
שלוחת הבנות – Activities
ישראלית, מחזור 5 הילה
באופן לא הוגן אני כותבת על מחזור הילה רק אחרי שכבר עזבו הבנות ויצאו לדרכן בצה"ל... ככה זה, לפעמים העניינים לא מתנהלים בקצב ובתיזמון שהייתי רוצה, ולא... זה בהחלט לא מצדיק כלום!
‪Read more ...‬
ישראלית, מחזור 3 גא"יה
המחזור של שנת 2015-16 התחיל בכמות שיא של 31 בנות שנבחרו ומויינו מתוך למעלה משמונים מועמדות שהגיעו אלינו מכל רחבי הארץ. עקב משבר היקלטות בחודשיים הראשונים נפלטו מהסגרת 6 בנות ונותרו 25 נערות בנות  18-19, כולן בחרו לפנות לעצמן שנה לפני הצבא כדי להתפתח, להתחזק, ללמוד, להכיר את עצמן גוף ונפש ולהגיע לתפקידים נחשקים ושווים בשרותן הצבאי בצה"ל.
‪Read more ...‬
ישראלית, מחזור 4 דרור
משנה לשנה גדלה הכמות, משנה לשנה עולה האיכות והדיוק ההתחלתיים בבחירת הבנות שרוצות באמת ובתמים לצמוח, להתפתח וללכת קדימה, הרבה קדימה! השנה התחילה המכינה הישראלית עם 36 בנות שעושות רושם חזקות, חכמות, נחושות ועם זאת גם מבולבלות ולא "אפויות" עד הסוף. ופה נכנס הצוות המופלא לתפקידו ואני, אני רק אחת מ... אבל מצלמת, כותבת ומתעדת את המסע לדור הבא, ולעצמי.
‪Read more ...‬
ישראלית, מחזור 2 ברקאי
12/05/2015 
למחזור השני של המכינה גייסו ענת שטיינר ושרה אבבה 18 בנות מרחבי הארץ. גם הפעם היה רוב בולט ליוצאות העדה האתיופית אבל גם הפעם ובמכוון התמהיל כולל ילידות הארץ ועולות, יוצאות הקהילה ושלא.
‪Read more ...‬
ישראלית, מחזור 1 אופק
ב- 28/08/2013 זה קרה לי!
מעולם קודם לכן לא עסקתי באופן פורמלי בחינוך, לא עמדתי מול קבוצת בנות צעירות שבוע אחרי שבוע, לא ניסחתי תכנית עבודה עם אג'נדה חינוכית ערכית, לא הייתי מנחת קבוצות. חיבור שיצר זאביק שפריר הוביל אותי לפגישה עם ענש שטיינר שעסקה בגיוס כוחות למכינה קדם צבאית, ישראלית, לבנות. הכימיה ביננו והעניין הרב שלחו אותי לדרך חדשה...
‪Read more ...‬
ישראלית, מחזור 6 ......
‪Read more ...‬
פורטרט עצמי מחפצי יומיום
למרות שנדמה לנו ולהן שעם כל צילומי הסלפי שמציפים את הרשתות אנחנו מתועדות לחלוטין, האמת היא שהאדם שאנו רואות פחות מכל בחיי היומיום היא כמובן את עצמינו. הסלפי הוא תמיד [!!!] מסכה כזו או אחרת. את פנינו החפות ממסכות - שכל מי שסביבנו רואה כל הזמן -  ניפגוש רק בבוקר עם ציחצוח השניים, בערב לפני השינה ולפעמים במעלית או חלון ראוה מזדמן. יש משהו מאתגר בחוויה נוסח #חנוךפיביין בה אנו מוזמנות ליצור את פנינו על רקע חלק, מחפצים המסמלים אותנו בצורה או מהות. ליצר דיוקן עצמי המייחד אותי, רק אותי.
‪Read more ...‬