ישראלית, מחזור 4 דרור
משנה לשנה גדלה הכמות, משנה לשנה עולה האיכות והדיוק ההתחלתיים בבחירת הבנות שרוצות באמת ובתמים לצמוח, להתפתח וללכת קדימה, הרבה קדימה! השנה התחילה המכינה הישראלית עם 36 בנות שעושות רושם חזקות, חכמות, נחושות ועם זאת גם מבולבלות ולא "אפויות" עד הסוף. ופה נכנס הצוות המופלא לתפקידו ואני, אני רק אחת מ... אבל מצלמת, כותבת ומתעדת את המסע לדור הבא, ולעצמי.
News
"דרור יקרא לבת עם בת" שבוע עבר מאז הגיעו הספרים ליעדם,שבוע עבר מאז יצאו הבנות לדרכם החדשה.החל ממחר הן תתגייסנה בזו אחר זו ואת השנתיים הבאות יקבל מהן צה"ל.לי, ולשאר חברותי נשותהצוות והמנחות במכינה, נותר רק לשאת תפילת הדרךולקוות שהצידה שקיבלו בשנה זו תספיק לפחות... לצלוח בבטחה את השנתיים הקרובות.צרפתי תמונות, לפעמים לא צריך עוד מילים:
...
כניסה לחברים
משחררת את הדרוריות לדרך
הזמנה לשותפות, גיוס מימון - 180ש"ח - לספר זכרון ממפגשי "דיבור פשוט" לבנות מכינה ישראלית -
זה הזמן הזה בשנה שבו, רגע לפני הפרידה, לפני שיפוצו הדרוריות - "מחזור דרור" כך קוראים למחזור הרביעי של מכינה ישראלית - כל אחת לתפקידה בצה"ל, זה הזמן לחשבון הנפש שלי מולן.
‪Read more ...‬
בנות של קיץ ב"תערוכות הסתיו",-בוקר לימוד ועבודה במשכן לאמנות עין חרוד
אמנות? מוזאון?? מה לי ולזה???
אני לא מבינה! אני לא מתחברת!! משעממממםםם!
בנות של קיץ. נוקשות, קוצניות, נדלקות בקלות. הגיעו למשכן בבוקר, עם קרני השמש המלטפת,
הגיעו לבוקר קסום כשהן כבויות, משועממות, רדומות וחסרות עניין...
‪Read more ...‬
ארבעת המחזורים בסיגד בירושלים
משנה לשנה מתרחבת פעילות בנות המכינה במגדל העמק סביב חג הסיגד, אבל הארוע בירושלים מסמן תמיד את הצמיחה ממחזור למחזור, את מוטיב ההצטברות המספרית בכמות הבנות ואת התחלפות "דור בדור" במובן הכי אופטימי ומשמח שיש. מצורפות, בגלריה למטה, "עדויות" מצולמות....
‪Read more ...‬
לכל הפעילויות