מקום גאה בעמק, עדיין ללא בית

פעילותו של מקום גאה בעמק מתרכזת מזה כשנתיים בבינוי קהילה. הארועים שאנו מזמנים אליהם מעגלי חברים וחברות חדשים מתקיימים במקומות שונים בעמק. בין המפגשים השונים - "לקראת שבת", "מדברים מהבטן", "מטיילים בגאווה" או "נפגשים במרזח" - חיי הקהילה דלים ומתרחשים בעיקר בדף הפייסבוק שלה. בנוסף אנו חשים שפלח מאוד משמעותי של עשייתינו נמנע מאיתנו... 

בהעדר בית קבע, אין לקהילה מקום בו ניתן לקיים קבוצות תמיכה או מפגשים אישיים. עדיין לא נמצא בית שהפעילות בו תהיה סדירה ואליו יוכלו להגיע לצורך תמיכה ויעוץ המתלבטים, המבוהלים, אלו שעדיין גדול הפער בין תחושותיהן/ם הפנימיות לבין המעטה החיצוני שהן/ם מסתובבים איתו בעולם. לכל אלו וגם לקהילה הגלוייה והמוצהרת, אנו מחפשים בית. 

אנחנו מחפשים בית בתחומי העמק שלנו! הבית עליו אנו חולמים איננו גדול - 60 מ"ר 2 חדרים ומרחב ציבורי פתוח יספיקו בהחלט - ואינו מפואר. רצוי שיהיה במקום נגיש גם למגיעים בתחבורה ציבורית, שלא יהיה בצמידות או מעל בית מגורים כדי שלא נרגיש שאנו מפריעים - למרות שאין כוונה לעשות מסיבת ריקודים במקום- ועדיף שיהיה מעט מוצנע.

אנחנו מוכנים להשקיע בשיפוץ, בצביעה, בגננות ובאיבזור. יש לנו מתנדבים שממתינים בקוצר רוח לתרום לעיצוב פנימיותו של הבית שלנו. אם יש או ידוע  לכן /ם על מבנה מתאים, אל תסתירו מפנינו. נשמח לבדוק ולבחון כל אפשרות בשטח!
בית, קטע מציור של אלה בת 7
אל תשכח לשמוח גם בחלקי 
ואל תמנע מלבכות כשעצוב 
תנצל עד תום כל עוד אתה תמים 
תלמד לוותר ואל תוותר על החיים. 

כי בחיים הכל עובר 
מטעויות למד והשתפר 
מה שקולך הפנימי אומר, זו האמת שלך 
לא, לסלוח זו לא חולשה 
נצור אהבה בדרכך 
ודע, את כל הסובב אותך. 

אל תלך בדרכו של אחר 
ואל תיכנע לחולשות שבגוף 
שא בעול בכתפיים איתנות 
ותאמין ותאמין, רק תאמין. 

שבחיים הכל עובר...

ביצוע: בית הבובות [מצורף]
מילים ולחן
: אמיר אטיאסto top
קישור חיצוני
תגובות
שם:
כתובת מייל:
captcha
לשליחת טלגרמה