חדרי המשחקים של Danny MacAskill

לא תמיד קל לי להסביר למה דברים מלהיבים אותי. במקרה של הבחור הזה אין כל קושי! שילוב של חן סקוטי מגונג'ן, כישרון ושליטה בלתי רגילים, יצירתיות בפעלולים ובסטים בהם הם מצולמים, אסטטיקה של יצירת אמנות והפקות מושקעות. כל זה בעולם האופניים שבקלות יכול היה להעלם - כמו משחקי ילדות רבים וטובים מהימים שקדמו למחשב - ובאופן מופלא פורח בעולם ובארץ...


עולם ששאב אליו את רפי גיסי האהוב הבעלים של ונטיל , והפך רבים מחברי וכמה מחברותי למפדלים מכורים באמצעות שני גלגלים המחוברים בשרשרת וגלגלי שיניים לשילדה שלכאורה, לא השתנתה בהרבה מאז הומצאה בתחילת המאה ה-19.

לכאורה, רק לכאורה! מחד, אותם שני גלגלים מחוברים לשילדה ומאידך, כל כך הרבה דגמים, שיכלולים ויצירתיות בכלי רכב פשוט כזה שמתאים לכל ילדה וילד מרגע ההליכה ומגיע לשיאים של מקצוענות בהסמכו על ביטחונם העצמי, יכולת האימון וההתמדה וכן על כוחם הפיזי והנפשי של המפדלים. ובמקרה של דני מק'אסקיל על אומץ ויצירתיות מטורפים.

Danny MacAskillדני התגלה לעולם בשנת 2009 כשהעלה ליוטוב סרטון שצילם עם חברו. הוא מתמחה ברכיבת הרים בה הרוכב מנסה לעבור מסלולי מכשולים מבלי להוריד את רגלו מדוושת האופניים וכך הרוכב והנרכב הופכים לאחד. מאז אותו סרטון שעשה בהיותו בן 24 הפך דני לפרזנטור מבוקש ועזב את מקצוע המכונאות בו עסק קודם לכן. 

את הסרטון הראשון ראיתי מזמן, לפני שהיה לי אתר ובטח לפני שהעזתי להגיד בקול: " אני עדית, אני לא רוכבת כבר שנים, אבל מעריצה רוכבי אופנים בכלל ופעלולנים בפרט!"

וכשתראו את הסרט הזה שמצאתי באתר של חובב ורון Bible Bike תבינו שהייתי חייבת לשתף!
to top
תגובות
שם:
כתובת מייל:
captcha
לשליחת טלגרמה