#יצירתיות, מוטיבציה ותעוזה, חשובים מנסיון

משהו השתנה בכפר הגלובאלי בו אנו חיים בעשורים האחרונים. מי שחשוף יותר לעולם ולרשתות חברתיות, מקבל את זה לורידים, רואה דוגמאות לכך כל יום, קורא, פוגש ומפנים. כובד המשקל בעשייה ציבורית במרחבים חברתיים ועסקיים עבר באופן ברור מ"ניסיון" ל"יצירתיות" !

הבוקר ראיתי סרטון קצר על בחור צעיר שהיה יחצן מסיבות עד שהבין שהיעוד האמיתי שלו הוא להביא מים לכפרים באפריקה. ההשפעה הגלובלית שלו איננה ניתנת לכימות - כפרים שלמים שחפרו והקימו בארות מים נקיים בזכות החזון שלו וגיוסי כספים שהוא מנהל, קהילות שלמות שהופכות מעורבות זו בזו במה שפעם קראו אצלינו 'ערבות הדדית', מליונים של דולארים [!!!] שהוא גייס וניהל לטובת המטרה בה האמין...או ילדונת אמריקאית שבגיל 23 בעזרת 5000$ חסכונות הקימה בית יתומים בנפל והיום היא מרצה מבוקשת ומקדמת את המודעות לריבוי היתומים חסרי הבית במגינות העולם השלישי. אף אחד לא עצר אותה או אותו בכניסה לחלום ושאל "יש לך נסיון רלוונטי? איזה תקציב ניהלת עד היום? למה לא צמחת בתוך האירגון?"

אינני רוצה להשמע מתנשאת ואני לא מקלה ראש במספרים המרשימים שפורסמו ששורתם התחתונה היא "זהו העמק שלנו!" אני כן רוצה להגיד שהעולם, הניהול, דרכי הפעולה השתנו. אנחנו על סיפה של 2019!!!

אם נשים על המאזניים את הנסיון של אייל בצר
מול הנסיון, מוטיבציה, חזון, יצירתיות ותעוזה של לימור רגב
אני בטוחה שהמשקל שלה - הערך הסגולי שלה, היכולת לעשות פה דברים טובים וחדשים, להפוך את ה"סיסמאות" וה"מילים" למציאות שלא הכרנו עוד - יכריע.
ניפגש ב-30/11 בקלפי, שימו לימורגב כי אין אחרת.

המון תומכים ומתנדבות ואנשי חזון שרוצים שינוי בעמק המקסים שלנו

ואז...חשבתי לעשות קליפ, להצמיד לזה מוסיקה,אבל הי, תזרמו. דיברתי בסרטון ההוא לפני חודשיים, על שפה חדשה שלימור מביאה. ככה מדברים אותה התומכות והתומכים שלה. ואם תאמינו, גם חזיונות מתגשמים!!! אל תשכחו לבוא להצביע מחר זה קורה! #לימורגבכיאיןאחרת
ואם אהבתן/ם, שתפו. 
10/2018
to top
תגובות
שם:
כתובת מייל:
captcha
לשליחת טלגרמה