חתונות משפחתיות

אז אני לא מצליחה להגיד בקול רם ש- "אני מעצבת", אבל מסתבר במבט לאחור, שאין חתונה משפחתית במשפחה הרחבה שלנו שלא היה לי יד או שתיים בעיצוב שלה. ליקטתי תיעודים - 


אלון ותהילה התחתנו ראשונים. הייתה לי אז חנות בשנקין והלהיט היו הברווזים היושבים... זוגות זוגות. הם הגיעו וגעגעו, גם בחתונה.

1996, כשאמיר ורוחל'ה התחתנו בעפולה תליתי כדורים מהתקרה שהיו עשויים מ"כרבולת התרנגול", פרח קטיפתי מוזר למראה. חבל רק שלא בדקתי קודם שיש תאורה בחלק הזה של האולם.


אצל אורן ובשמת שהתחתנו ברחובות הבאתי סלעי בזלת המיועדים לשתילה וסידרתי פרחים בליבם. הם היו כלכך כבדים שבתום האירוע מכרתי אותם :) לבעל האולם כדי שלא אצטרך לאסוף חזרה.

2002, זהר ורפי שהתחתנו בכחול-ירוק בעמק עשיתי ת'חופה הכי מגניבה וקצת "זרוקה" שהורכבה מבד מוזהב מהמם, על ארבע סנדות גסות למראה ותלתלים מסרטים רחבים בבורדו וזהב. על השולחנות הנחנו במרכז פסלונים של תרנגולות יושבות, מסביבן פיזרנו שעועית בשלל צבעים כמו ביצים הממתינות לליקוט.


בחתונה של בילה ושרון יצרנו עציצי חרס צבועים ש"שתלנו" בהם עם ענפים ועליהם ציפרים מלאכותיות ושאר קישקושים... אני זוכרת אחלה עבודת צוות משפחתית והעציצים שיצרנו איכלסו לאחר האירוע בתים רבים.

2015, כשגל ואבנר התחתנו, גל ואני רקחנו חלומות ביחד ולבסוף הורדנו את כל הבית, ממש, לשטח באלון הגליל בו התרחש האירוע, גידלנו מבעוד מועד ערמות של בטטות, הקמנו סוכה [החתונה הצטלבה עם סוכות] לשומרי המסורת, החלטנו שחלק מהשולחנות יהיו עם בד צבעוני מטרף מנחלת בנימין ובכללי, יצרנו ניראות מפתיעה במתח בין הביתי לחקלאי.


2019, בחתונת יותם ונועה,
ביער הצעיר מאחורי בית רגב בנהלל,  חילקתי את השטח למרחבים שונים ונתתי לכל מתחם את האופי והצבעוניות שלו:
מרבצי מזרנים בצבעי אדמה ושמיים באזור ההצללה,
ארגזי תנובה אדומים [ידעתם שיש כאלו?!?] עם עציצים ורודים בסמוך לקרון המיצים והשייקים,
ומתחם האלכוהול והריקודים בתכלת וכתום... כל אזור בשטח הרחב קיבל עיצוב ואמירה משלו.* תמונות נוספות בגלריה

"רשימת המכולת" הזאת לא הייתה צפה ועולה בראשי אילו לא הייתי עסוקה בימים האחרונים ביצירת אובייקטים, מרכזי שולחן, לחתונה של חן ועמרי בסופ"ש הקרוב. עשרות איצטרובלים שנאספו בחורש מודבקים לענפים ועצים שנאספו בחוף הים, חלקם נשארים טיבעיים, אחרים מוזהבים, ויחד הם הופכים למעין אובייקט או פסל שיחד עם ענפי אלות וקיסוסים יתנו מראה חגיגי וחתונתי על המפות הלבנות ומפיות הקרם בבריכת אלון הגליל.


31/5/2023
עריכה - הוספתי כמה תמונות בגלריה מהסידורי איצטרובלים בחתונה... שווה כניסה
עוד על החתונה של נועה ויותם כאן
עוד על החתונה של גל ואבנר כאן

to top
Gallery
תגובות
שם:
כתובת מייל:
captcha
לשליחת טלגרמה