Blossoming
women's content encounters – Activities
פריחה 48 - שאלה של זהות
שלושה חלקים למפגש זה, כאילו לא קשורים זה לזה, מדברים מזמנים שונים, בשפות שונות. כאילו, אבל לא כך הוא. בוקר של הקשרים עמוקים בין אנשים ששואלים, חוקרים, מבררים זהות ושייכות. תערוכת אמנות, סרט ומפגש פנים אל פנים, שלושה דמויות, שלושה סיפורים, מפגש אחד.
‪Read more ...‬
פריחה 47 - לראות את הקולות
מפגש חורפי פתוח ומיוחד....ליחצו בכדי לראות את ההזמנה במלואה. הזמינו, הפיצו ובואו בשמחה.
‪Read more ...‬
פריחה 46 - בחירות אישית
עם סגירת הקלפיות שהכריעו על ארבע שנות קדנציה נוספות לנשיא ארה"ב ברק אובמה וחודשים ספורים לפני יום הבחירות בארץ, ניפגש בבוקר שישי למפגש קולנועי ופרונטלי שעוסק בבחירות אישיות, נשיות, לא קלות. מתי הבחירות שלנו מובילות למקומות טובים, מדוייקים ומתי אנו מזיקות לעצמינו? עד כמה תלוייה הבחירה במצע ילדותינו, באוירה ובערכים עליהם גדלנו? וכמה בחירה חופשית יש בכלל בבחירות שלנו ??
‪Read more ...‬
פריחה 45 - "וכשלא מחפשים הכל מזדמן"
ספרם של דבורה עומר [טקסט] וברוך רביב [צילומים] ליווה את ילדותי וילדות ילדי ואני תפילה שגם לנכדי אזכה להקריאו בכל סתיו מחדש. הציטוט שהפך לשם מפגשנו מרמז על החוויה היחודית שצופן לנו המפגש הקרוב...
‪Read more ...‬
פריחה 44, רבדים
אחרי עונה מעניינת ועשירה בחומרים והמון אמנות, בפעם הראשונה במפגשי פריחה, הצגה שהשתתפה השנה בתיאטרונטו, פסטיבל הצגות היחיד היוקרתי בת"א... נראה לי שזהו סיום מכובד לעונת תשע"ב המעלה את הרף לעונת תשע"ג.
‪Read more ...‬
פריחה 42, מכורה שלי 1 - "כור היתוך"
על סף יום העצמאות ה-64 למדינת ישראל, נזמן לנו ב"פריחה, מפגשי תוכן לנשים", בחינה מחודשת במושג ותיק. ארבעה מבטים נשיים, ארבע קולנעניות צעירות המציגות  בסרטים את מורכבות "כור ההיתוך" בישראל אז...והיום. ההזמנה מצורפת, הקליקו על "קרא עוד", ההזמנה המלאה בפנים...
‪Read more ...‬
מפגש 41, נשים במילכוד
מפגש התאריכים שהצליב את פורים תשע"ב עם יום האשה הבינלאומי 2011, מזמן עיסוק ב"נשים במילכוד". מושתי, אשת אחשוורוש הנדרשת להפגין יופיה בפני חברי המלך ונענשת על סרובה, דרך זואינה, גיבורת הסרט האלג'יראי "הלואי ביום ראשון" שחוברת לבעלה בצרפת אבל נכלית בדירה ביחד עם חמותה שהיא גם סוהרת אבל גם קורבן בעצמה ועד "הגר", תערוכתו המצמררת של שחאדר וושך המביאה את סיפורן של נשים בדואיות שנרצחו על רקע "כבוד המשפחה".
‪Read more ...‬
פריחה 40, ענפי מחשבות
בוקר פריחה שישי 17/2, היה עמוס ומלא באמנות:
סיור ההדרכת האוצרת דבורה ליס בתערוכת "מטרוניתא" אמנות יהודית פמיניסטית, 
וסרט תיעודי שנעשה על ידי דליה גרסטנהבר שהפגיש אותנו עם עולם רחוק על הגלובוס וקרוב מאוד ללב.
הצילומים בגלריה של סיגל הר ציון [הטובים יותר] ושל עדית שגב [הפחות טובים]
‪Read more ...‬
פריחה 39, "זו אמנות זו ??!"
כמה טובה תחושת הגשם שבחוץ ממלאת את הלב בתחושה אופטימית והאוזן מסרבת לשמוע את דברי החזאים שמתעקשים ש"החזית הגשומה הזו כבר מאחורינו..."עוד קצת,עוד טיפה,עוד טיפ טיפ טיפה.
‪Read more ...‬
מילים מנחמות לציפי
ציפי שלנו היא אישה של מילים. שולחת לי תמיד מעטפות תפוחות בדואר מלאות בכתבות שמצאה בהן עניין, רעיונות שידליקו אותי או סתם פתקי שירה והגיגים. על כל הקטעים יש הכוונות בכתב ידה, שמבהירות ומאירות מטרת הקטע הנבחר, המאמר שנגזר או לאיזו פיסקה בדיוק יש לשים לב. כך היא חונכת אותי, מעשירה וממלאה את עולמי בצניעותה האופיינית כל כך. חשבתי שאולי נוכל להחזיר לה כגמולה במילים מנחמות וטקסטים מרפאים... הנחתי פה את אלו שמצאתי אני ומזמינה אתכן לשלוח עוד משלכן. מבטיחה להוסיפם לעמוד הניחומים הזה.
‪Read more ...‬