מבע ממפה תודעה
או במילה אחת MindMapTalk
עצירה מתודית ממרוץ החיים, כדי למפות את חייך עד כה, לזהות את 'המקום הנכון' שלך - אישית ומקצועית - ולנסח את הבעירה הפנימית, את סך הערכים והתכונות שמזוהים איתך. 

אני מכירה היטב את צמתי החיים. את אי הבהירות שתוקפת כשנמצאים בין לבין, ואת המורכבות של "לקחת החלטה". הייתי שם, ועוד אהיה! התכנית שפיתחתי, משלבת כמה כלים מעולים שליקטתי בשנות לימוד ועשייה רבות, חכמת הלב ונסיון חיים. עם התכנית הזו  אני נגשת לכל צומת בחירה או מדרגה, שלי ושל אחרים. ותאמינו לי... היא  ע ו ב ד ת !!!
מה חדש?
מחירון החלטת ליצור קשר ולעשות איתי תהליך?!רוצה לדעת מראש כמה המפגשים עולים ומה בדיוק הם כוללים. אז ככה -
MMT - ענת "התקבלתי לשני מקומות עבודה" היא אמרה לי "וואו! זה נהדר!!!" עניתי וחייכתי לעצמי "צריכה את עזרתך כדי להחליט" היא הוסיפה "אני רוצה שתעשי לי מפה!""אין בעייה" עניתי "בואי ניפגש ב..." "לא!" נקטעתי בנחרצות והיא המשיכה ואמרה: "בטלפון""עכשיו" "אני חייבת להחזיר תשובה בדחיפות, שניהם שומרים לי את המשרה"
לפתוח את 2020 - MindmapTalk הדבר הכי מאתגר שעשיתי ב- 2019 הוא הפיילוט של MindmapTalk שכלל כמה עשרות ממכרי וגם אחרים שלא. תהליך המתאים בעיקר לנשים וגברים בשלב אמצע החיים, ארבעים ומעלה.
MMT - גלית א עַל-מִשְׁכָּבִי בַּלֵּילוֹת בִּקַּשְׁתִּי אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי בִּקַּשְׁתִּיו וְלֹא מְצָאתִיו:ב אָקוּמָה נָּא וַאֲסוֹבְבָה בָעִיר בַּשְּׁוָקִים וּבָרְחֹבוֹת אֲבַקְשָׁה אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי בִּקַּשְׁתִּיו וְלֹא מְצָאתִיו: [שיר השירים ג']
MMT מירי בפסיכולוגיה חיובית מציינים שעל כל חוויה שלילית אנחנו צריכים שלוש חיוביות כדי לאזן .התנסות שלילית נדבקת אלינו כמו סקוץ והחיובית, לצערינו, מחליקה לה הלאה... באסה!
...
כניסה לחברים
MindmapTalk - פרגמנטים, סיפורים אמיתיים בשמות בדויים
זה השבריר שאני יכולה לשחרר, לספר, ממפגשיי. יש בכך אלמנט מתסכל... הייתי שמחה לשים מפות שלמות אבל מפאת הפרטיות אקבץ כאן עוד ועוד פרגמנטים*, רסיסים של התגלות. כל מה שמסופר ומתועד כאן אמיתי ושריר        ורק שמות הדמויות, האנשים שהגיעו אלי, שונו. 

זאת ועוד...
דברי טעם, בכאילו :) - מפות לאנשים מוכרים
צץ לי רעיון!!! 
היות ואני מנועה מלשתף בתהליכים מלאים או במפות שלמות בלי חיתוכים וטישטושים - אלא אם האדם או האשה בעצמם החליטו לפרסם - אני מאתגרת את עצמי לעשות מעין  סידרת מפגשי 'דברי טעם' לדמות ידועה שאיננה עוד עימנו, אמיתית או בדויה אך מוכרת. 
זאת ועוד...
אז מה ה Why שלי?
סיימון סינק Simon Sinec הוא האיש שמיקד אותי בחיפוש אחר ה-Why. אבל סינק עצמו לא מרבה לדבר על ה-Why שלו, הוא חי אותו. הוא, כמו אחרים שנסחו את הלבה שבוערת בהם, שינה כיוון מקצועי ומצא את המקום הנכון והמדוייק לו.
זאת ועוד...
לכל הפעילויות