עיצוב פנים ושידרוג חללים
לא למדתי עיצוב.
יתרה מכך, בשנות העשרים לחיי כשלא היה ברור לי מה הכיוון המקצועי, עשיתי אבחון במכון הכוונה מקצועית נחשב. בשיחת הסיכום [שלא קיבלתי בכתב אלא מה שכתבתי בכתב ידי] הם אמרו: אמנות אבל לא אמנית, ניהול אבל לא ברור של מה ומה שבטוח, הוסיפו, לא אדריכלות ולא עיצוב פנים כי אין לך ראייה מרחבית טובה.
News
ליל סדר בחיפה, הצעה הפסח הזה יוצאים מעבדות לחרות. מתחילים אט אט לנשום בחופשיות ללא מסכות ומסננים על האף, חוזרים בחשש מה לגעת זה בזו, וחוברים, אחרי נתק כפוי וממושך, לאהובים עלינו, בני המשפחה.
כלייזמרים בשמירהו לוין 7 כלכך התרגשתי! רגע לפני ראש השנה והסגר אליו הוכנסנו, טבל חלל הבית בצלילים נהדרים... הקלטה של הרכב כלייזמרים בביתי החיפאי. ניקה קושניר, אקורדאון אורי ארמן, קלרינט מארק קירז'נר, קונטרבס הפקה של הרב הרפורמי, גולן בן חורין, ידידי החדש. כלכך התרגשתי!
תיעוד במתנה, אריק רובין מצלם ככה נולדה עיסקת חליפין מפתיעה בבוקר אירוע ההשקה של הבית. קליק, חיבור נשי, אישי, בלתי מוסבר, ביני ובין הדס בן-ארצי שחקנית, בלוגרית ואושייה חיפאית, שלא הכרתי קודם, הביאה אותי להשאיר לה ולמשפחתה את הבית, עוד באותו הערב, לחגיגת יומולדת 70 של אביה!  והדס מצידה, לא נשארה חייבת על הטובה ונידבה את אריק רובין בן זוגה ואבי ילדיה, לעשות צילומים מקצועיים לבית החדש. הדימויים שהעביר לי מעידים על כישוריו ויכולותיו המופלאים, כמו גם על הבית הקסום בחיפה, שמריהו לוין 7 -הנה, תראו ...
תמונות ומילים, רשומה בהמשכים צילומים, ציורים ומילים שמשאירים אורחי הבית -
סיפור לשבת, בועז רפאלי חלק ב' לא יודע למה זכיתי להכיר אותה ולמה מכל הבניינים בחרתי דווקא אותו. הם שיפצו את הבית שחלקו היה לפי רעיונות שימור והנחיות שלי. לא מזמן הם נאלצו למכור אותו מסיבות אישיות החבר אמר לי למי הם מכרו, עדית שגב, שאותה לא הכרתי...
...
כניסה לחברים
הפונדקאית, שמריהו לוין 7 חיפה
ת"ז היסטורית -
שנת בנייה 1933 בערך   
אדריכל יוסף ברסקי  
קומה שלישית מארבע 
דירה רחבה ומוארת בבית בסגנון ערבי  
‪Read more ...‬
מהפך - ממחסן למשרד הייטק
שלושים שנות נישואים לא הכינו אותי ל-24/7 עם בנזוג עובד...בבית. 

כמו רבים בעולמות התוכן הללו, לאורך כל הקריירה שלו הוא יצא מהבית בבוקר לאזור המרכז וחזר מאוחר בערב. הרבה עבודה, מעט בית והפרדה מוחלטת בין שני תחומי החיים.

הקורונה שפרצה בתחילת השנה החולפת שינתה, שלא לומר הרעה, את תנאי התעסוקה של רבים. אלו שהמשיכו לעבוד עברו לעבוד מהבית ובינהם האיש שלי.
‪Read more ...‬
הבית המחודש של מרג'י - שיפוץ בשלט רחוק
חברה טובה סגרה פרק נישואיה. בשלב ראשון היא זו שיצאה מהבית המשותף. אין לי בררה, אמרה, אני עוברת ליחידה קטנטונת במושב, עד שהדברים יתבהרו, את חייבת לבוא לעזור לי לסדר שם. אז באתי, הצצתי ונפל לי הלב...
‪Read more ...‬
לכל הפעילויות