תמונה אחת, עצירה להתבוננות
קורה לך שתמונה אחת נחתמת בזכרונך?  תצלום אחד מבין רבים הנחשפים בפנינו יום-יום עוצר אותך, גורם להחסרת פעימה?! מה עושה לנו את זה? אולי זה האור, זווית הצילום; יכול להיות שזה הצלם והפריים שתפסה מצלמתו ואולי המפגש בין נשמתו של המצולם לנשמתי שלי. לא ברור! ...על התמונה הזאת אני רוצה לעצור, לשאול, לכתוב.
News
פרגים פרימה, דורי מנוראֵיךְ יָכוֹל אָדָם לָשִׁיר שִׁיר-עֶרֶשׂ לְעַצְמוֹ? אֵיךְ יָכוֹל אָדָם לְהַאֲמִין שֶׁהוּא לְבַד?אָדָם נִפְרָם מִיַּלְדוּתוֹ כְּמוֹ חוּט מִתּוֹךְ מַרְבָד,וְאֵין דָּבָר בַּטֶּבַע שֶׁיּוּכַל לְהַרְדִּימוֹ.
פרויקט צילום חובק עולם: דוגמניות ואימותיהן אהבתי! יש משהו מרתק בצילומים האלו מתוך פרויקט הן 13 שנים של Howard Schatz. הצילומים מוותרים מראש על הפוזה הצפויה של חיוכים ודרמות מול המצלמה ומראים קשר אם-בת בדמיון הגנטי כמו גם בשפת הגוף. הדוגמניות הללו שמתהלכות בעולם ובאולמות כבשלהן, חוזרות להיות ילדות של אמא, לפעמים בטוב ולפעמים פחות, והמצלמה חושפת. זאת מבלי להזכיר את היופי הבשל ומלא ההבעה של האמהות שיש בו משהו מכשף ומושך...כוחו של צילום. לחצו על התמונה....
05.01.2013 - צלם דן חימוביץ גינת לוינסקי, מוצאי שבת, הגשם שהתחיל את המערכת הסוערת כבר ביקר פה והשאיר את האדמה שבין שיירי הדשא הרמוס רטובה ובוצית. אנשי מרק לוינסקי מאיישים עוד משמרת בעבודת הקודש שלהם ומגישים ארוחה חמה לאנשים שחיים כבר זמן רב, רב מדי, בגינה. בתום המשמרת הם מתפנים לחגוג מסיבת יום הולדת למיליון. כן, זה שמו של האיש בצילום.
...
כניסה לחברים
סיפורן של נשים בתמונה
תשמעו סיפור - 
הייתי בראשון לציון באיזה בוקר שישי. רחוקה ראש"לצ מאלון הגליל אבל מתגוררת שם אישה צעירה, בוגרת המכינה, שנפשי נקשרה בנפשה מה שמקצר את המרחק משמעותית. היה יום שימשי אחרי הגשם.
‪Read more ...‬
15.11.2012 - צלם אמיל סלמן
תמונה אחת במצגת "תמונת השבוע של צלמי הארץ" המתחלפים במקצב אחיד מול עיני הקורא, תפסה את עיני ולא הרפתה ממני. הקלישאה האומרת שתמונה שווה ים של מילים יש בה מן האמת אבל לפעמים נדמה לי שאותה תמונה שיכולה לעבור ללא הדגש מיוחד אצל אחדים, אם אוסיף לה את מבול המילים שגאה בי, אולי תיטען במשמעות נוספת...
‪Read more ...‬
השתאות בטבע
יצא לי, שלא באשמתי, להתנתק מהיומיום לשבוע. סדנה של שישה ימים בבית דניאל בזכרון יעקוב, חו"ל במרחק חצי שעה מהבית. כחלק מהרוטינה של הסדנה הוזמנתי כל בוקר, לאחר מעגל של חימום וחילוץ שרירים וברכות לגורמי השמיים והארץ ופלאי היקום, לשהות כעשר דקות בטבע ולכתוב. החלטתי לשתף בחלק מהגיגי אולי כדי להודות על האפשרות שעומדת לרשותי בכל יום ואני כל-כך ממעטת לקחתה.

השתאות 01
עונה חורפית כזו, בלי טיפה של גשם, מאתגרת את הטבע כמו גם את בני האדם...
‪Read more ...‬
לכל הפעילויות