תמונות מהעיר האפורה, המדהימה!

  
 

News
התקופה שלא מדברים עליה היא זו שבה קורה הדבר הכי משמעותי בחיינו, הדבר שבנוי מכמה וכמה חלקי החלטות שברגע הילקחן ילוו אותנו כל חיינו. לטוב ולרע. התקופה הזו היא תקופה של בלבול גדול, חרדות ואבדן דרך. כדי לנווט בנבכיה יצרנו סדנה קצרה, בסיסית שעוסקת בהשקה בין ניווט חיצוני לפנימי, Insid_out קראנו לה....
להתחדש, "אנחנו כל-כך מתגעגעות למפגשי פריחה" הן אומרות לי במפגשים אקראיים בשבילי החיים "מתי תחזירי לנו אותם?!" ואני? אני שמתגעגעת כל-כך אליכן, נשות פריחה הבשלות, החכמות, החמות ומרעיפות האהבה,שמתגעגעת לחיפוש אחרי האיטם המתאים לנושא והסרט או המופע שישב בול על התערוכה שמוצגת במשכן, אני מחייכת לשואלת, ולעצמי עמוק בפנים, מתבסמת בריחה הקסום של המחמאה ויודעת שהסיכוי שאצור עוד מפגשי פריחה שווה לסיכויי להרות וללדת. ולא, לא בגלל שאין בי געגוע לילדה ההיא שהייתה לנו במשותף, אלא שהמבט שלי מופנה תמיד קדימה, לדבר הבא...
נונה אורבך פותחת ת'סטודיו   מאווררת מגירות על מנת ליצור מקום למשהו חדשסופ"ש של אמנות, מוזיקה וכיבוד. תבואו ותביאו חברים!הזדמנות לחוות אמנות בסטודיו: לדפדף, לטעום, לשאול, להתארח ואף לרכוש יצירה ישראלית מקורית במחירים אפשריים. אם אי פעם רצית עבודה של נונה, זו ההזדמנות!שישי שבת בין השעות 10:00-17:00 רחוב רמז 49 קרית טבעון בסטודיו של נונה אורבך.ביום שישי בשעה 12:00 יתארחו בסטודיו:קורין שביט תנגן על פאנטםזוהר יולס תדון בפרשת השבוע ובקשר שלה לאמנות.אני אהיה שם עם נונה, קורין, זוהר ועוד... נשמח לראותכן/ם!!
קורס: נשים באמצע החיים – משבר או הזדמנות? אגף קהילה שדמות, מרכז מנהיגות בקהילה של מכללת אורנים מזמין לקורס "נשים ברצף החיים"קורס לנשים המחפשות שינוי והרחבת מעגלי ההשפעה רציונל- תקופת "אמצע החיים" היא הזדמנות להתבוננות במה שנאסף. במה שנחווה בתוכנו עד כה, ובמה שעוד עתיד להיוולד בנו בשנים שיבואו. בתקופה זו נפתחת בפנינו ההזדמנות להבין את ההשתנות האנטומית  פיזיולוגית, לחוות את ההשתנות הנפשית-רגשית ואת השינוי שאותו אנחנו מביאות אל המרחב  המשפחתי והקהילתי שבו אנחנו חיות.
שיר עם תאריך?! עודד, השכן מלמעלה, גם אופה עוגות שמרים נפלאות וגם דואג לשלוח אנקדוטות שוות. הבוקר הוא שלח קטע של אורי אורבך שסיפר:  "היום 12 באוקטובר. בכל שנה בתאריך זה אני שולף מהארכיון את השיר היפה הזה של המשורר אברהם בלבן, שהעברתי מיומן ליומן כל שנה. בעקבותיו התחלתי לאסוף שירים שיש בהם תאריך, יום וחודש."אהבתי את הרעיון והצטמררתי מהשיר:
...
כניסה לחברים
לכל הפעילויות